Striukės vyrams

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 7 204
albin.oyono
albin.oyono
albin.oyono·

Vyriškos striukės – jūsų komfortui

Tikriausiai vienas iš universaliausių ir dažniausiai dėvimų drabužių yra striukė. Nesuklysime pasakę, kad bent vieną ar net kelias rasime tiek moterų, tiek vyrų, tiek vaikų spintose. Tikriausiai jūsų spintoje taip pat, tačiau gal laikas naujoms spalvoms ar modeliams? Kadangi labai plati įvairovė, jų pritaikymas taip pat itin platus.

Zalando siūlo rinktis iš itin plataus asortimento. Tačiau, kad paieška būtų patogesnė, tiesiog nusistatykite norimus filtrus – greitai ir lengvai rasite tai, ko ieškote! Tik pasinaudokite savo fantazija ir pasirinkite.

Striukės gali būti dėvimos pagal paskirtį, tačiau gali funkcionuoti ir kaip jūsų stiliaus elementas. Asortimente rasite platų pasirinkimą tiek klasikinio stiliaus, laisvalaikiui skirtų ar itin madingų. Jus nustebins garsių prekinių vardų pasirinkimas – patikrintai kokybei, besivaikantiems madų ar tiems, kuriems patinka dėvėti drabužius, paženklintus garsių vardų emblemomis.

Striukės visiems gyvenimo atvejams

Nesvarbu, ieškote sportinio stiliaus, laisvalaikio ar derančios prie klasikinio kostiumo, visas jas rasite čia. Paieškoje rasite lengvas, žiemines, pūkines, lauko, flisines striukes. O gal ieškote dabar ypatingai madingos odinės ar džinsinės?

Niekad nenusivilsite savo spintoje turėdami universalią odinę striukę, kurią galėsite dėvėti tiek rudens, tiek pavasario bei vasaros sezonais. Šalia marškiniai ar megztukas aukštu kaklu, džinsai ar klasikinės kelnės, sportinio stiliaus ar juodos odos batai grubiu padu. Užsivyniokite platų šaliką, o gal labiau patiktų plačiabrylė skrybėlė – ir jūs stiliaus pažiba!

Striukės – jūsų stiliaus dalis ir akcentas

Jus nustebins spalvų paletė – norite neišsiskirti iš minios su juoda, pilka, tamsiai mėlyna ar ruda? O gal atvirkščiai – patinka atkreipti į savę dėmesį? Jums padės ryški ar raštuota striukė. Siūlome improvizuoti ir leisti žaisti spalvų deriniais, derinti prie jau turimo garderobo. Derinkite su plačiais šalikais ar skrybėlėmis, kepurėmis. Tiesiog pasinaudokite savo fantazija ir improvizuokite!

Didelis pasirinkimas kiekvieno poreikiams

Striukė – ne tik komfortiškas drabužis, apsaugantis nuo vėjo, drėgmės, šalčio, tačiau ir nepamainoma jūsų stiliaus detalė. Leiskite sau būti įdomiems. Iš gausybės Zalando internetinėje parduotuvėje esančių striukių, išsirinksite sau labiausiai patikusią. Gal jau laikas atsinaujinti?