Slidinėjimo ir snieglenčių striukės vyrams

Produktų kiekis: 28

Slidinėjimo apranga – aukščiausioms viršūnėms įveikti

Ar dar tik susipažįstate su kalnais, o gal jau esate įsimylėję kalnų sportus? Ieškote naujos aprangos? Esate ten, kur reikia. Zalando rasite platų pasirinkimą judesių nevaržančių, stilingų, komfortą suteikiančių striukių. Nesvarbu, čiuožiate slidėmis ar snieglente. Pasižvalgykite – tikrai rasite striukę, kurios ieškote.

Kad nereikėtų gaišti laiko vaikštant po prekybos centrus, ar ilgai ieškoti internete, Zalando paieškoje paruošė filtrus, kurių pagalba pasirinkę kriterijus pagal savo pageidavimus, greitai ir be vargo rasite slidinėjimo striukę sau.

Slidinėjimo striukės – jūsų komfortui

Nesvarbu, čiuožti dar tik pradedate ar jau esate įgudęs, vienas svarbiausių dalykų čiuožiant kalnu – tai visiškas komfortas ir judesių laisvė. Taip pat – apsauga nuo vėjo bei drėgmės. Taip pat svarbus ir oro pralaidumas, kad neprakaituotumėte ir neperkaistumėte. Patikimą striukę rasite čia.

Paieškoje rasite labai įvairų pasirinkimą. Striukės su pūkais, vilna viduje ar plonesnės, pasiūtos iš keleto sluoksnių. Taip pat ir skirtingi ilgiai, nuo įprasto ilgio, dengiančio šlaunis, iki išties ilgų. Jums labiau patinka užsegamos užtrauktuku, o gal užmaunamos per galvą?

Platus audinių pasirinkimas. Galite rinktis iš Primaloft, Softshell ar Hardshell, Omni-Heat technologijų, kurias naudojantys gamintojai užtikrina patogumą jums. Norite atkreipti dėmesį į save, būti ryškūs – rinkitės ryškių spalvų striukes – raudonos, mėlynos spalvos, ar su ryškiomis detalėmis. Jei norite būti nepastebėtas, siūlome blankesnes spalvas. Asortimente rasite didelį pasirinkimą gerai žinomų, kokybę bei stilių apibūdinančių prekinių ženklų. Savo striukę ras ir didžiausi mados sekėjai.

Jūsų patogumui – striukės su užtrauktukais pažastų srityse, reguliuojami kapišonai bei rankovių plotis. Taip pat – tiek vidinės, tiek išorinės, ant rankų esančios kišenės, kad nieko nepamestumėte ir būtų patogu.

Saugi bei patikima slidinėjimo striukė jūsų nenuvils

Slidinėjant komfortas ypatingai svarbus. Tad striukės pasirinkimas yra gan atsakingas. Net neabejojame, kad sau patinkančią rasite Zalando internetinėje parduotuvėje. O tam, kad striukė taptų jūsų naujų pergalių dalimi, ji turi būti patikima. Čia rasite būtent tokias striukes.

Ar jau išsirinkote striukę naujoms viršūnėms?