Kašmyro megztiniai

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 83

Kašmyro megztiniai ypatingai prabangai

Tikriausiai apie kašmyro kokybę žinote. Tai audinys, kurį ne tik malonu liesti, bet jis ir atrodo itin prabangiai bei yra labai kokybiškas. Tačiau ar žinote, kaip jis išgaunamas, ir kodėl yra brangesnis už kitas vilnas?

Kašmyro pluoštas iššukuojamas iš kašmyro ožkų, gyvenančių Artimųjų Rytų kalnų masyvuose. Tai ypatinga vilna, kuri saugo ožkas nuo itin didelio šalčio. O tam, kad būtų pagamintas vienas vidutinio dydžio megztinis, sunaudojama 3-5 ožkų vilna, todėl nenuostabu, kad ji kiek brangesnę už kitas vilnas ir yra laikoma prabangia. Jei žvalgotės naujo ypatingo megztinio, esate geriausioje vietoje – Zalando pasirūpino itin plačiu kašmyrinių megztinių asortimentu.

Kašmyriniai drabužiai – tai paprastumas ir elegancija

Kašmyro megztiniai bus ne tik komfortas odai, bet ir šiluma. Dažniausiai kuriami itin paprasto silueto modeliai, tačiau audinys pats kalba, tad ir dėvėdami tokį, neabejotinai atrodysite nuostabiai bei stebinsite elegancija. Asortimente jūsų laukia įvairių apykaklių modeliai: nuo įprasto ovalaus, V formos, iki stataus kaklo. Rasite ir įvairesnių modelių, dekoruotų sagutėmis ar užtrauktukais. Savo patogumui rinkitės skirtingus rankovių ilgius. Zalando kataloge rasite itin plačią spalvų paletę, todėl kviečiame rinktis iš neutralių, žemės bei pastelinių atspalvių ar itin ryškių – tokie kašmyriniai drabužiai tikrai atkreips į jus dėmesį.

Šiuos megztinius itin lengva derinti prie sijonų ir kelnių ar pasivilkti po sarafanais bei švarkais. Jei parinksite atviresnę apykaklę, pasivilkite po apačia marškinukus, ir taip atrodysite itin klasiškai bei solidžiai. Nepamirškite aksesuarų – puikiai derės įvairūs papuošalai, ypatingos elegancijos įneš perlai. Taip pat nuostabiai atrodys priderinta, po kaklu parišta skarelė.

Kašmyro megztiniai – puiki investicija

Kašmyro audinys yra dvigubai šiltesnis už kitas vilnas, tad jis puikiai tiks šaltesniu metų laiku. Tačiau jis ypatingi ne vien dėl šilumos, bet ir minkštumo, švelnumo. O teisingai kašmyro megztinius prižiūrėdami galėsite jais džiaugtis daugelį metų. Kokybiškas pluoštas neišsitampo, palaiko formą bei neišblunka. Tad tai puikia investicija į šilumą bei kokybę, kurią lengvai išsirinksite Zalando.