Žieminiai batai berniukams

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 153

Žieminiai batai berniukams nesibaigiančioms linksmybėms lauke

Prasidėjus šaltajam sezonui iš spintų pradedame traukti ne tik šiltus drabužius, šalikus ir kepures, bet ir avalynę, kuri yra vienas svarbiausių akcentų, padedančių nesušalti ir nesušlapti. O mažoms pėdutėms ypatingai svarbi ne tik šiluma, bet ir komfortas aktyviems žaidimams lauke. Kadangi žiema yra linksmybių metas lauke vaikams, žieminiai batai berniukams yra būtinybė. Ypatingai gausų pasirinkimą rasite Zalando kataloge. O tam, kad išsirinkti būtų lengviau, pirmiausia pagalvokite, kokios savybės pačios svarbiausios.

Šilti berniukiški batai pėdučių komfortui

Zalando kataloge rasite įvairiausių modelių batus berniukams. O platus dydžių diapazonas leidžia rinktis tiek mažiausioms pėdutėms, tiek paauglių. Renkantis avalynę, nepamirškite atsižvelgti į užsegimą. Patiems mažiausiems daug patogesni batai su lipukais, užtrauktukais ar įmaunami, tačiau vyresniems labiau gali tikti raišteliai. Šilti berniukiški batai dažniausiai yra su auliukais, tačiau galite rinktis aulo aukštį pagal patogumą bei dėvimas kelnes. Juk žaidžiant su sniegu ypatingai svarbu, kad jis nepatektų į vidų.

Žinoma, pats svarbiausias šiltų berniukiškų batų akcentas – šiluma. Tad atsižvelkite į avalynės pašiltinimą. Vilna, natūralus ar dirbtinis kailis, flisas ar oda, o jei mažieji dėvi storas kojines, galite rinktis platesnio modelio batus. Pagalvokite ir apie batų išorę, kuri taip pat labai svarbi sausoms kojoms išlaikyti. Rasite tiek natūralios ar dirbtinės odos, tekstilinius ar net guminius batus, kurie saugos mažąsias pėdutes nuo sušlapimo. Žinant, kokie aktyvūs yra vaikai ir kaip jiems įdomu tyrinėti, saugesniam bėgiojimui ar žaidimui su draugais rinkitės gilesnį padų protektorių turinčią avalynę, kuri saugos nuo paslydimo.

Avalynė žiemos linksmybėms

Tačiau žieminiai batai berniukams – tai ne tik funkcinis apavas. Kad būtų smagiau žieminius batus avėti ir autis, peržvelkite įvairiais personažais dekoruotus ar spalvotus, taip pat įvairiomis detalėmis puoštus. Asortimente rasite gerai atpažįstamus prekinius ženklus ir kokybę garantuojančius patentuotus audinius, kurie garantuoja kokybę. Zalando kataloge lengvai rasite geriausiai tinkančius batus, saugančius pėdutes nuo šalčio bei drėgmės, tad su jais bus smagu džiaugtis šaltuoju sezonu ir sniegu.