Sportiniai apatiniai drabužiai vaikams

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 956

Apatiniai drabužiai vaikams – svarbus dėmesys jūsų atžaloms

Norite papildyti savo vaikų garderobą jaukiais apatiniais rūbais? Viską rasite Zalando internetinės parduotuvės asortimente – nuo garsiausių prekių ženklų iki ryškiausių raštų ar spalvų. Kiekviena jauna asmenybė turi teisę jaustis patogiai. Mes siekiame pateikti apatinio trikotažo įvairaus amžiaus vaikams.

Patiems mažiausiems galime pasiūlyti apatinių rūbų su jų pamėgtais animacinių filmų personažais. Jūs ne tik pradžiuginsite savo vaikus, bet ir persirengimo ritualą paversite maloniu užsiėmimu nukreipdami jų dėmesį. Jūsų sūnus ar dukra pamišę dėl spalvų? Tuomet galime rekomenduoti žaismingas apatines kelnaites, marškinėlius ar liemenėlės. Gėlėti, taškuoti ar žvaigždėti raštai leis jūsų vaikui pasijusti tikru vaiku ir nevaržys jo fantazijos.

Norėdami suteikti savo vaikui patogią vaikystę, rinkitės drabužius, turinčius kuo didesnį medvilnės kiekį sudėtyje. Medvilnė yra natūralus audinys, kuris ne tik maloniai liečiasi prie kūno, bet ir apsaugo nuo prakaitavimo. Tad šiltos vasaros naktys nesukels jūsų mažyliui problemų, o bėgiodamas kieme jūsų vaikas jausis nevaržomai.

Apatiniai marškiniai – šilumos garantas

Apatiniai marškiniai padeda ne tik apsisaugoti nuo prakaito bei nemalonių kvapų, bet ir palaiko kūno temperatūrą šaltuoju metų laiku. Įprastai jų tipas priklauso nuo rankovių – be rankovių, trumpomis ar ilgomis rankovėmis. Rinkdamiesi tinkamą rankovių ilgį, suteiksite savo vaikui laisvę ir galėsite šį rūbą pavilkti po bet kokiu kitu viršutiniu drabužiu.

Jūsų vaikas mokykloje vilki uniformą? Ne bėda, savo pasiūloje turime universalių – juodų ir baltų – apatinių marškinių. Šviesūs marškinėliai puikiai tinkami vilkėti po klasikiniais marškiniais ar palaidine, o tamsūs – po švarku ar megztiniu. Tai nepamainomas drabužis žiemą, ypač atostogaujant su šeima. Paruoškite savo vaiką ilgiems pasivaikščiojimams prie jūros ar kalnuose ir apsaugokite jį nuo žvarbaus oro.

Paauglių tapatybės išraiška

Auginate paauglį, kuriam norisi maištauti, o apatiniai su dinozaurais nebeatrodo šaunūs? Leiskite jam ar jai pasijausti suaugusiu ir rinkitės vienspalvį apatinį trikotažą, kuris suteiks brandaus rafinuotumo. Monochrominis variantas puikiais derės po plono audinio vasariniais rūbais. Jeigu jūsų vaikas vis dėlto labiau mėgsta margą tekstilę, taip pat ras sau kažką mielo.

Mūsų internetinėje parduotuvėje vyrauja raštų įvairovė, tad bręstančiam paaugliui galime pasiūlyti dryžuoto, languoto ar augalijos motyvais marginto apatinio trikotažo. Mėgstantys ryškias spalvas taip pat galės pasidairyti raudonų, mėlynų ar oranžinių apatinių. Jauniems vaikinams taip pat paruošėme įvairių apatinių komplektų, tad derinį sau ras visi.

Zalando asortimente taip pat turime skirtingų liemenėlių jaunoms merginoms. Mėgstančioms maksimalų komfortą, galime pasiūlyti tvirto sintetinio audinio sportines liemenėles. Jos ne tik gerai prilaiko viršutinę kūno dalį, bet taip pat gali būti vilkimos kūno kultūros pamokų metu. Vyresnėms merginoms rekomenduojame liemenėles paminkštintais kaušeliais, kurios dailiai atrodys po suknele ar sarafanu. Zalando pasirūpins jūsų vaikais – nuo mažiausių iki didžiausių.