Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 297

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Ted Baker – trumpa ir neeilinė istorijos pamoka

Ted Baker labai drąsiai vadinamas neeiliniu dizaineriu. Pasigilinkime, kas jame slypi tokio neeilinio. Gamybos istorija prasidėjo nuo vyriškų marškinių, kuriais imta pardavinėti Glazge. Jau tada pasireiškė dizainerio neeilinis požiūris į pardavimą: kiekvienam, kuris nusipirkdavo marškinius, kartu būdavo pasiūlomos ir jų valymo paslaugos. Ar tai negenialu? Sakoma, kad idėja dizaineriui kilo jam bežvejojant, o tai įvyko gražią 1987 metų dieną.

Neilgai trukus dizaineris prasiskynė savo kelią ir buvo atidarytos dar kelios parduotuvės, įskaitant ir Mančesterį, ir Notingemą. Šiandien atrodo, kad pasaulis jau užkariautas. Miestų sąrašas smarkiai pasipildė. Dabar parduotuves rastumėte ir Lidse, ir Liverpulyje, ir Adelaidėje, ir Abu Dabyje, ir Belgijoje, ir Toronte, net ir Turkijoje.

Įdomu tai, kad pats dizaineris privengė dėmesio. Nuotraukose matomas vis prisidengęs veidą ar skrybėle, ar šaliku. Net ir vardas jo pasirodė išgalvotas. Tikrasis dizineris – tai Ray Kalvin. Savotiškas, aistringas bei maištingas žmogus su neeiliniu požiūriu į madą dabar bent dalele gali atsidurti jūsų drabužinėse.

Kodėl Ted Baker verta dėmesio?

Dizaineris tiki, kad turi daryti tai, ko nedaro kiti. Jis mėgsta sakyti, jog turi padaryti tris kartus geresnį produktą už tris kartus mažesnę kainą. Būtent dėl to detalėms yra skiriamas labai didelis dėmesys. Aukšta kokybė atsispindi medžiagose, raštuose. Apranga dailinama puošmenomis, kurios atrenkamos itin skrupulingai.

Ted Baker aprangos išskirtinis bruožas – aksesuarai, kurie papildo ir užbaigia įvaizdį. Tai nėra tik paprasta suknelė, kurią apsivilksite. Tai visas įvaizdis, kurį jūs kuriate. Štai kas verčia žmones pamesti galvą dėl mados.

Marga ryškiaspalvė rankinė? O gal raštuotos kojinės? Kaip vėriniai? Apyrankės? Kaklaraiščiai? Taip, tai yra tai, ką pasitelkę į pagalbą užbaigsite savo įvaizdį ir nepaisant to, kur keliausite, būsite nenugalimi. Tai jūsų individualumo vizitinė kortelė. Ted Baker maištingumas, nepritarimas įprastoms reklamoms, noras su pirkėju užmegzti nuoširdų ryšį, galiausiai neabejingumas pirkėjui, t. y. jums yra jūsų geriausias draugas. Jūs turite leidimą ir galimybę kurti patį maištingiausią ir labiausiai jus atsipindintį įvaizdį, kokį tik įsivaizduosite. Tad pirmyn, junkite vaizduotę ir rinkitės detales.

Ką rasite Zalando?

Zalando užtikrina, kad visa geriausia Ted Baker produkcija jums būtų pasiekiama keliais mygtuko paspaudimais. Didelis produktų kiekis jau surinktas į vieną vietą, lengvai pasiekiamą net ir sėdint ant sofos namuose. Čia yra tai, ko jums gali reikėti kuriant podiumo vertą įvaizdį, tad naudokitės proga.

Rūšiuokite prekes pagal savo poreikius, neribokite savęs ir nemanykite, kad esate išrankūs. Verčiau pasveikinkite save: jūs unikalūs. Rinkitės pgal tinkamą dydį, kainą ar sezoną. O galbūt turite tam tikrų pageidavimų spalvai ar medžiagai, o gal raštui?

Neribokite savęs ir rinkitės tai, kas patinka jums. Galite rinktis ir komplektuoti įvaizdį įvairioms progoms: išleistuvėms, namams, oficialiam, dalykiniam renginiui, vakarėliui, šokiams ar net vestuvėms.