Žieminiai batai mergaitėms

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 205

Žieminiai batai mergaitėms – komfortui ir šilumai

Tikriausiai sutiksite, kad šiltos pėdos – šiluma visame kūne. Todėl ypatingai svarbu pasirūpinti šilta avalyne artėjant šaltajam sezonui. O pačios jautriausios – mažos pėdutės. Pasirūpinkite mažųjų šiluma kartu su Zalando. Kataloge rasite itin gausų pasirinkimą žieminių batų mergaitėms. O tam, kad nepasiklystumėte paieškoje, pirmiausia apgalvokite svarbiausias batų savybes: šiluma, atsparumas drėgmei, auliuko aukštis bei plotis, užsegimas, spalvos. Neabejojame, kad Zalando asortimente lengvai ir greitai išrinksite geriausią variantą mažylei.

Patogumas ir stilius mažosioms pėdutėms

Renkantis žieminius batus, svarbiausios savybės yra šilumos palaikymas ir atsparumas drėgmei. Tad atsižvelkite į avalynės sudėtį. Pėdų šilumai palaikyti rinkitės vilną, natūralų ar dirbtinį kailį. Jei mergaitei patinka dėvėti storesnes kojines, ne bėda, nes rasite ir platesnių batukų. Linksmybes lauke greitai sugadinti gali šlapios pėdos, tad rinkitės batus, kurie yra atsparūs drėgmei, pavyzdžiui, dirbtinės ir natūralios odos ar guminius gaminius. Taip pat atkreipkite dėmesį į auliuko aukštį. Modeliai taip pat skiriasi ir užsegimais. Vienas patogesnių būdų – užtrauktukai ar lipukai, o savarankiškesnėms mergaitėms rinkitės raištelius.

Zalando jums siūlo rinktis iš įvairiausių modelių žieminių batų mergaitėms, tad lengvai pasirinksite pagal mažosios poreikius. Rasite ne tik šiltus, drėgmei atsparius batus, bet ir itin stilingus ar nuotaikingus bei linksmus. Įvairiausios spalvos, mėgstami personažai, aplikacijos ar linksmos detalės – visa tai, kad avalynę būtų ne tik patogu, bet ir smagu avėti. Galite rinktis iš blizgučiais, kutais, įvairiais raštais bei aplikacijomis ir kitomis detalėmis puoštų modelių. Kataloge rasite tiek puikiai atpažįstamais herojais dekoruotus batukus, tiek ir gerai žinomų prekinių ženklų etiketėmis pažymėtus.

Mergaičių sniego batai smagioms akimirkoms

Kad žiema nebūtų baisi, bet pilna linksmybių lauke, mergaičių sniego batai yra vienas svarbiausių akcentų. Ypatingai judriems, pasaulį tyrinėjantiems vaikams itin svarbu turėti šiltas, sausas pėdas. Tai padės ne tik gerai jaustis, džiaugtis sniegu, bet ir neperšalti ar nesusirgti. Pasirūpinkite mažosiomis pėdutėmis. Zalando siūloma gausa leidžia išsirinkti tinkamiausius mergaičių sniego batus lengvai ir greitai.