Žieminiai kombinezonai kūdikiams

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 31

Žieminiai kombinezonai kūdikiams – pačių mažiausių šilumai

Artėjant šaltajam metų laikui, pradedame ieškoti šiltų drabužių ir avalynės ne tik sau, bet ir mažiesiems. O kaip palaikyti pačių mažiausių šilumą? Geriausias variantas – kombinezonas. Tai yra drabužis, kurį bus patogu ne tik apvilkti, bet ir būsite garantuoti, kad mažylis nesušals ar neperkais. Kombinezonų rasite ne tik skirtų būti lauke, bet ir patalpoje. Siūlome pasižvalgyti Zalando žieminių kombinezonų kūdikiams kataloge, kur jus nustebins gausa bei įvairovė.

Aukščiausia kokybė ir komfortas

Asortimente rasite šiltus drabužėlius tiek patiems mažiausiems, gulintiems vėžimėliuose, tiek jau pradedantiems žengti pirmuosius žingsnius. Kadangi pats svarbiausias šių drabužių akcentas yra šiluma, rinkitės atsižvelgdami į pašiltinimą – mažojo šilumą palaikyti gali pūkai, vilna ar medvilnė. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, ar viršutinis audinys atsparus drėgmei. Nuo drėgmės saugos poliesteris. Tačiau dar gulintiems vėžimėliuose ar būnant namie labiau tiks flisas ar medvilnė, kurie padės palaikyti šilumą, tačiau nesaugos nuo vėjo.

Pagal kūdikio amžių bei judrumą svarbu atsižvelgti į modelį. Patiems mažiausiems rinkitės vienos dalies modelį su ilgais užtrauktukais, kad apvilkti būtų patogiau. Tačiau didesniems vaikams galite rinktis ir iš dviejų dalių kombinezonų – kelnių su petnešomis ir striukės. Kai kurie kombinezonai turi pirštines ar net minkštus batukus, tad apie juos nereikės papildomai galvoti. Jei pasirinksite modelį be pirštinių ir batukų, nepamirškite šių aksesuarų bei kepuraitės, kuri ypatingai svarbi apsaugant ausis. Visgi dauguma šiltų kombinezonų kūdikiams turi gobtuvus. Jei renkatės drabužį jau vaikštančiam kūdikiui, svarbi detalė – atšvaitai bei ryškios spalvos.

Šilti kombinezonai kūdikiams bus ne tik patogūs, bet ir stilingi

Zalando kataloge – šilti kombinezonai kūdikiams, kurie ne tik saugo mažuosius nuo šalčio, bet ir yra stilingi. Galite rinktis įvairių spalvų, linksmais raštais dekoruotus ar smagiomis pridėtinėmis detalėmis puoštus modelius – ausytėmis ant gobtuvo ar kailiu. Čia jūsų taip pat laukia gerai žinomi prekiniai ženklai, kurie garantuoja kokybę. Pasirūpinkite pačių mažiausių šiluma ir komfortu kartu su Zalando.