Vaikiški laikrodžiai

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 122

Stilingi aksesuarai mažiesiems – naujausi vaikiški laikrodžiai

Vaikiški aksesuarai būna įvairūs – aibės variantų su mėgstamiausiais animacinių filmų personažais bei mielais ir žaismingais grafiniais dizainais. Bet vienas aksesuaras išsiskiria savo stiliaus ir funkcionalumo derme – būtent laikrodis ne tik atrodo šauniai, bet ir moko vaikus sekti laiką ir gaudytis laike bei planuoti savo dieną.

Zalando pasirinkime rasite variantų ir visai mažiems, ir vyresniems, artėjantiems prie paauglystės vaikams. Skaitmeniniai ir įprasti, su rodyklėmis, išraiškingi spalvoti ir ramesni, solidūs dizainai – pas mus rasite visą gamą, kurioje tikrai bus būtent tai, ko ieškote. Pradžiuginkite savo vaiką jau šiandien su naujausiu vaikiško laikrodžio modeliu, kurį rasite pas mus.

Neišeinantis iš mados ir neįtikėtinai patogus

Nors gali atrodyti, jog šiais laikais laikrodis nebėra reikalingas, jis vis dar atlieka dvi svarbias funkcijas – tai yra madingas aksesuaras bei greičiausias būdas pasitikrinti laiką. Kas nešioja laikrodį, žino – jis visada ant riešo, toje pačioje vietoje, jo nereikia nei atrakinti, nei susirasti. Laikrodis taip pat bet kokiam stiliui suteikia solidumo įspūdį – mes įpratę matyti laikrodžius nešiojančius žmones kaip tvarkingesnius ir labiau atsakingus.

Laikrodis taip pat yra puikus sprendimas suteikti vaikui galimybę pradėti pačiam orientuotis laike, jei nenorite per anksti pripratinti prie išmanaus telefono naudojimo. Nors telefonas yra puikus įrankis, vaikams būna sunku jį pasidėti į šalį ir susikaupti – laikrodžio turėjimas leidžia jiems turėti būdą sužinoti laiką, jį matuoti bei turėti žadintuvą, taip pat jis nenukreipia dėmesio taip, kaip telefonas.

Spalvingi dizainai ir garsiausi prekiniai ženklai

Pats svarbiausias laikrodžio atributas (be to, kad privalo rodyti laiką) yra, kad į jį būtų smagu žiūrėti. Tai yra įrankis, kurio naudojimo dažnumas priklauso nuo to, kiek jis patrauklus. Taigi, mes paruošėme pasirinkimą, kur rasite ryškių ir spalvingų dizainų su žaismingais piešinėliais, kurie tikrai sudomins bet kokį vaiką. O norintiems į stilių įmaišyti šiek tiek suaugusių solidumo, siūlome užmesti akį į garsių mados firmų siūlomus modelius vaikams.

Pirmas laikrodis yra svarbus įvykis ir brangus prisiminimas, taigi Zalando pasirinkime rasite tik tai, kas gražu, praktiška ir įsimintina. Mes tikime, kad čia rasite tai, ko norite savo vaikui, taigi skubėkite rinktis jau dabar.