Odinės pirštinės

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 155

Odinės pirštinės jūsų rankų komfortui ir šilumai

Prasidėjus vėsesniems orams, ieškome šiltesnių drabužių bei avalynės. Tačiau ar nepamirštate aksesuarų? Pirmiausia pasirūpiname kojomis, o kaip rankos? Sušalti rankas yra itin nemalonu ir tai gali turėti vėlesnių nemalonių padarinių, pavyzdžiui, sausa oda. Kad to išvengtumėte, šilumą užtikrins odinės pirštinės. Itin plačiu pasirinkimu pasirūpino Zalando, kur rasite skirtingus modelius moterims, vyrams bei vaikams.

Odiniai rankų aksesuarai ne tik šilumai, bet ir stiliui

Nors pirštinės yra itin funkcinis aksesuaras, jos gali padėti išpildyti jūsų įvaizdžius ir būti puikia stiliaus detale. Jūsų laukia įvairiausi modeliai, puošti skirtingomis detalėmis – austiniais intarpais, siuvinėjimais, kailinėmis detalėmis ar sagtelėmis. Rasite plačią spalvų paletę, tad tikrai priderinsite prie savo turimų drabužių ar kitų aksesuarų. Juodos spalvos odiniai rankų aksesuarai yra tapę tikra klasika, tad tiks prie daugumos derinių. O jei norite pagyvinti ar įnešti žaismingumo, rinkitės ryškias ar šviesias spalvas. Pirštinės nebūtinai turi būti priderintos prie kitų aprangos detalių, tačiau ypatingai gražiai atrodys suderintos kartu su avalyne, rankine ar kitais aksesuarais. Plonos odos pirštinės – tai tikra klasika, kuri neabejotinai įneš elegancijos į jūsų stilių.

Jūsų patogumui, rasite dviejų tipų rankų aksesuarus – pirštuotas ir kumštines pirštines. Rinkdamiesi apgalvokite, kokios savybės jums svarbiausios. Pirštuotos neabejotinai yra elegantiškesnės ir patogesnės kasdieną, o kumštinės – šiltesnės, tačiau ne tokios patogios, kartais gali tekti jas nusimauti. Jei pirštinių ieškote tik atvėsus orui, rinkitės plonesnes, tačiau žiemai labiau tiks viduje turinčios kailį ar kašmyrą. Taip pat, priklausomai nuo viršutinių drabužių, galite rinktis skirtingus aksesuarų ilgius ar rinktis austines detales ties riešais. Labai patogu turėti keletą skirtingų porų – tuomet galėsite jas keisti priklausomai nuo oro sąlygų lauke.

Puiki dovana ne tik sau, bet ir aplinkiniams

Tikriausiai sutiksite, kad pirštinės yra gan dažnai pametamas aksesuaras, o kad rankos nešaltų, vis ieškome naujų. Zalando pasirūpino, kad išsirinkti būtų lengvai ir patogu. Nepamirkite ir aplinkinių, nes kokybiški odiniai rankų aksesuarai – tai puiki dovana ir moterims, ir vyrams, o pasirinkę juodą spalvą, retai prašausite pro šalį. Kas gali būti geriau už šiltas rankas šaltuoju sezonu?