Vyriški papuošalai

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 1 812

Vyriški papuošalai – jūsų garderobo pažiba

Papuošalai gali būti ne tik prieskonis jūsų įvaizdžiui, bet ir tapti neatsiejama stiliaus detale. Gal jums trūksta “vyšnios ant pyragaičio”, kuri užbaigtų ir papildytų jūsų aprangą, gal ieškote subtilaus akcento, o gal ieškote puikios dovanos? Esate pačioje geriausioje vietoje. Zalando pasirūpins visais poreikiais.

Čia rasite didelį pasirinkimą grandinėlių, apyrankių bei žiedų ar auskarų. Ir nesvarbu, ieškote subtilios detalės ar dėmesį atkreipiančio akcento. Tam, kad nepasiklystumėte daugybėje pasirinkimų, paieškoje galite filtruoti papuošalus pagal progą, kuriai ieškote aksesuaro. Ar tai būtų kasdienai, ar vakarėliui, o gal oficialiam renginiui skirtas atributas, visus juos rasite čia.

Papildykite savo įvaizdį papuošalais

Nors puoštis gali būti nedrąsu dėl nusistovėjusių normų, nebijokite ir drąsiai derinkite. Jei mėgstate neišsiskirti, rinkitės minimalistinio stiliaus aksesuarus. Jums tiks odinės ar siauros sidabrinės apyrankės, kurios dailiai kyšos iš po megztinio, marškinių ar švarko rankovių. Taip pat išbandykite subtilų žiedą ar pakabuką su grandinėle. Kita vertus, jei mėgstate išsiskirti, rinkitės masyvesnius kaklo papuošalus bei žiedus, puoštus akmenimis. Atraskite ir plačias apyrankes ar stambaus pynimo aukso bei sidabro spalvos grandinėles su masyviais pakabukais, kurie nuguls ant kaklo ir puikiai atrodys su prasegtais marškiniais. Neabejojame – neliksite nepastebėtas.

O jei segite, rinkitės auskarus: subtilius, prie ausies priglundančius, ar kabančius masyvius, kurie neabejotinai atkreips dėmesį ir taps puikiu akcentu. Pasitelkite fantaziją ir derinkite.

Vyriški papuošalai – puiki dovana

Papuošalais galite nustebinti ne tik save – tai gali būti puiki dovana įvairiausioms progoms. Daili apyrankė, grandinėlė ar pakabukas gali tapti aksesuaru–talismanu, kurio nesinorės nusiimti.

Zalando asortimente rasite ne tik pigios bižuterijos, bet ir daugelio garsių mados namų aksesuarus su jų skiriamaisiais ženklais. Jei norite išskirtinio papuošalo su dėmesį traukiančiu logotipu, lengvai jį rasite pasitelkę patogų paieškos filtrą.

Tad jei dar neturite aksesuaro, kuris papildytų jūsų garderobą, išbandykite minimalistinius papuošalus, ir galbūt jie taps neatsiejama jūsų stiliaus detale. Drąsiai rinkitės juos Zalando. Neabejojame, kad patinkantį variantą sau čia ras kiekvienas.