Designer švarkai moterims

Produktų kiekis: 157

Moteriški švarkai – fantastiška nemarioji klasika

Moteriški švarkai – puikus drabužis, tinkamas tiek darbui, tiek laisvalaikiui, tiek proginės aprangos papildymui. Šį drabužį labai lengva priderinti prie bet kokios aprangos ar aplinkybių, jis tinkamas įvairiausiems sezonams. Be to, moteriški švarkai yra nemari ir amžinai madinga klasika. Todėl verta pasirūpinti, kad jūsų spintoje būtų bent vienas švarkelis.

Šiandien moteriški švarkai nebesiejami vien su klasikiniu ar elegantišku stiliumi, juos galima dėvėti su pačių įvairiausių stilių drabužiais ir aksesuarais. Moteriški švarkai taip pat jau seniausiai tinkami ne tik ofise, bet ir laisvalaikio erdvėse. Suprantama, šių švarkelių modelių, spalvų ir stilių spektras irgi kardinaliai išsiplėtė. Egzistuoja itin plati švarkų įvairovė. Tad kaip iš šios įvairovės išsirinkti patį pačiausią?

Rinkitės ilgalaikę kokybę

Suprantama, kadangi švarkas yra toks drabužis, kuris bus dėvimas tikrai ne vieną sezoną ir apskritai iš spintos ištraukiamas dažnai, būtina rinktis kruopščiai pasiūtą švarkelį iš kokybiško audinio. Labai svarbu, kad medžiaga, iš kurios pasiūti moteriški švarkai – tvirta ir stora ar lengvutė – būtų patvari, netįstų, nenusipūkuotų, neišsipešiotų. Siūlės turi būti kokybiškos, švarkas negali veržti, trinti ar atvirkščiai – kabėti ant kūno.

Patį švarko audinį geriausia rinktis atsižvelgiant į sezoną. Jei reikalingas švarkelis šiltajam metų laikui, rinkitės lengvutį medvilninį ar lininį, jis, veikiausiai, bus be pamušalo. Na, o šaltajam metų laikotarpiui nepamainomi moteriški švarkai iš vilnos.

Moteriški švarkai pabrėžia stilių ir figūrą

Toks švarkas turi būti su pamušalu, jis garantuos drabužio tvirtumą, šiltumą ir malonų gulimą. Jei pamušalas spalvotas, ryškus, kontrastingas, jis gali tapti žaviu akcentu. Jums tereiks atraitoti rankogalius. Apskritai rankogalių atraitojimas padeda atrodyti ne tik stilingiau, bet ir liekniau, nes atidengiamas riešas. Jeigu norite, kad švarkas nė kiek nevaržytų judesių ir leistų jaustis itin laisvai, reikėtų įsitikinti, jog jo sudėtyje yra elastano.

Jeigu norite atrodyti oficialiau, suteikti įvaizdžiui griežtumo, jums tiks moteriški švarkai su petukais. Jei reikalingas patogesnis, laisvesnio stiliaus švarkelis arba nenorite išryškinti platesnių pečių, rinkitės švarką be petukų.