Designer žiedai

Produktų kiekis: 103

Žiedai moterims – už išskirtinumą

Jeigu jau turite išsirinkusios sau tobulą drabužių bei avalynės derinį į laukiantį renginį ar vakarienę, tačiau trūksta konkretaus akcento – niekas jūsų grožio nepabrėš geriau, nei tinkami papuošalai. Zalando siūlo jums pasidairyti po įsimintiniausių prekės ženklų kurtus žiedus.

Pabodę klasikiniai žiedų dizainai ne jums? Šiuolaikinių bei retro stiliaus žedų pasirinkimas pradžiugins kiekvieną, ieškantį drąsių bei išsiskiriančių dizainų – tam, kad sužibėti būtų dar paprasčiau, o papuošalas pabrėžtų jūsų unikalų grožį.

Drąsa būti savimi atsiskleidžia per akcentus

Puikus būdas iš tolo spinduliuoti savo išskirtinumą – atrodyti taip, kaip jaučiatės geriausiai. Jei puikiai žinote, ko ieškote, tuomet išsirinkti patinkantį žiedą bus nesunku. O neapsisprendžiantiems, mes, visų pirma, patariame derinti papuošalus pagal pojūtį.

Jeigu jus arba jūsų vertybes geriausiai atspindi vienas žodis, pavyzdžiui, „šeima“ – atrasite unikalių to žodžio formos žiedų. O gal norite, kad už jus kalbėtų subtiliai žieduose įtvirtinti brangakmeniai? Pasidairykite po „Swarovski“ kristalais ar kvarcu žibančius žiedų dizainus. Asortimente pamatysite tiek smulkesnių, subtiliai atrodysiančių žiedelių, tiek tokių, kurie bus masyvūs, ryškūs ir taps aiškiu akcentu jūsų išvaizdoje.

Taip pat, derinti siūlome pagal metalą. Aukso spalvos žiedai puikiai tiks prie aprangos, kurioje yra šiltų spalvų. Sidabras, tuo tarpu, išsiskiria tamsių, šaltesnių spalvų tarpe. Nors papuošalų metalus siūloma derinti būtent taip, kartais gali būti visiškai priešingai – daug kas priklauso ir nuo jūsų odos atspalvio bei tam tikrų drabužių detalių. Itin išskirtinai atrodysite parinkusi ne vieną, o kelis sidabrinius ar auksinius aksesuarus savo aprangai.

Žiedai – investicija visam gyvenimui

Kokybiška juvelyrika yra naudinga ne tik vienkartinėms progoms – tai taip pat yra investicija į ateitį. Kodėl? Nes papuošalai yra itin patvarūs, tad tinkamai prižiūrimi nepraras savo grožio ir vertės ilgus metus. Ne veltui dažnai papuošalai būna perduodami iš kartos į kartą.

Be to, žiedai gali būti puiki dovana tiek sau, tiek mylimam žmogui. Gal laukia proga ir ieškote idealios dovanos mylimai draugei, o gal jau laikas save apdovanoti už sėkmingai įgyvendintą asmeninį projektą? Susikurkime sau šventę patys per laimę teikiančias smulkmenas!