Katalogas

  • Vyrams
  • Vaikai
Produktų kiekis: 434
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Gyvybingumas, stilius ir universalumas – MAX&Co.

MAX&Co. yra Max Mara Fashion Group mažmeninės prekybos projektas, įkurtas 1986 metais, skirtas jaunoms, madai neabejingoms moterims, kurios trokšta sukurti unikalų, asmeninį stilių, sudarytą iš drabužių bei aksesuarų, kuriuos galima maišyti ir derinti tarpusavyje be jokių apribojimų. Tiesiog pasinaudokite fantazija.

Įkvėptas nuolat besikeičiančio gyvenimo būdo, šis prekės ženklas kuria jaunoms moterims, ieškančioms asmeninio stiliaus. Kolekcijos pasižymi dinamiškumu, smalsumu, eklektiškumu, žaismingumu bei sąmoningu dėvėjimu. Čia ilgametės tradicijos derinamos su kūrybiniais ir technologiniais formų, medžiagų ir spalvų eksperimentais. O ženklas “Pagaminta Italijoje” reiškia kokybę, derinamą kartu su stiliumi, žavesiu ir protingu dizainu. Nepaisant dinamiškumo, ši kompanija kuria taip, kad drabužius galėtumėte dėvėti ne vieną sezoną. Zalando kviečia pajusti šios kompanijos dvasią ir kurti savo garderobą kartu.

Platus pasirinkimas visoms progoms

Zalando siūlomame asortimente rasite platų pasirinkimą įvairių drabužių: kelnės, suknelės, sijonai, palaidinės. Čia ne tik papildysite savo jau turimą garderobą naujais drabužiais, bet ir sukursite naujus pilnus derinius. Kataloge klasika alsuojantys švarkai, kelnės, palaidinės, taip pat megztiniai, džinsai jūsų laisvalaikiui ar suknelės, kurios puoš jus vakarėlio metu. Visi drabužiai bei aksesuarai kuriami taip, kad galėtumėte juos derinti tarpusavyje ir nebijoti suklysti. O aukščiausios kokybės audiniai nenuvils ir garantuos ilgametį dėvėjimą.

Kataloge rasite ir ikoniškuosius MAX&Co. paltus. Chalato tipo ar pusilgis – tas, kuris jums labiau patinka. Įvairių spalvų: tiek klasikinių neutralių, tiek ryškių, dėmesį traukiančių. Kad ir kurį pasirinktumėte, šie ikoniniai paltai apsaugos jus net nuo didžiausio šalčio ir suteiks unikalų stilių tinkamu laiku: jūsų kasdienai ar šventinei išvaizdai.

MAX&Co. – visiems šiuolaikinės moters poreikiams

Nuolat besikeičiantis gyvenimas, greitas gyvenimo tempas įpareigoja nesustoti. Tai daro įtaką ir mūsų aprangai bei kuria poreikį skirtingiems įvaizdžiams. Juos visus lengvai sukursite kartu su šiuo italų prekės ženklu. O tam, kad tai daryti būtų dar paprasčiau, Zalando siūlo jums atrinktą asortimentą, kuris itin platus įvairiais pasirinkimais. MAX&Co. – jūsų stiliui ir nenuobodžiai kasdienybei.