• Vyrams
  • Vaikai
Produktų kiekis: 41
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Atraskite darną tarp mados ir meno Ramunės Piekautaitės asortimente

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė moteris? O gal klausimas yra ne kaip turėtų, o kaip galėtų? Tokie svarstymai duoda pradžią kūrybiniam procesui, kuris priveda prie Ramunės Piekautaitės katalogo. Individas, sugebantis lengvai prisitaikyti prie besikeičiančio pasaulio, neprarasdamas savo išskirtinumo ir pasirinkimo laisvės. Tai yra pagrindinis šios dizainerės kūrybos motyvas, kurio įvairias išraiškas galite rasti plačiame viršutinių ir apatinių rūbų bei batų asortimente.

Būtent Zalando jums padės nepasiklysti plačiose pasirinkimų galimybėse – mes atrinkome tai, kas mums atrodo tobula jums ir jūsų stiliui. Drąsūs stiliaus sprendimai čia dera su daug panaudojimų turinčiais variantais, kuriems pritaikymą rasite visur, kur norėsite. Aukščiausios kokybės audiniai ir individualūs, gerai apgalvoti kirpimai suteikią rūbui absoliutaus unikalumo pojūtį ir leidžia jį padaryti savu, vieninteliu. Leiskitės į nepakartojamą atradimų kelionę su patikimiausiu vedliu Zalando.

Plona riba tarp kasdienio ir nekasdienio

Ramunės Piekautaitės kūryboje atsiskleidžia įtampa tarp nuobodžios kasdienybės reikalavimų ir asmens noro save išreikšti ne tik privačioje, bet ir viešoje erdvėje. Bendros patalpos, skirtos darbui, arba koridoriai, kuriuose dažnai tik prasilenkiama su kitais, savo blankiomis spalvomis tampa tobulu fonu atsiskleisti giliems žemiškiems tonams, kurie ruda ir pilka paverčia nenuobodžiais. Taip tokiems atspalviams vėl sugrąžinamas jų natūralumas ir jaukumas. Šie drabužiai atkreipia dėmesį į tai, kaip moterys figūruoja kasdienybėje, joje nepaskęsdamos, neužgožtos aplinkos vienodumo.

Anot dizainerės, nėra nieko taip įkvepiančio, kaip moteris, sugebanti judėti kasdienybėje be pastangų. Ir tikrai nesunku įžvelgti, kaip minkštas ir švelnus džemperis pakeičia kūno santykį su aplinka. Norint susikaupti darbui ir jaustis jaukiai, nepaisant sniego už lango, idealus pasirinkimas yra „turtleneck“ tipo džemperis, o kai reikia laisvumo ir nesivaržymo, puikiai tinka laisva, plazdanti, bet dengianti palaidinė. Net trumpas prasiėjimas miesto gatvėmis gali tapti proga saviraiškai su griežtų, klasikinių formų paltu arba modernesniu variantu, pasižyminčiu didesniais atlapais arba akį traukiančia liemens sagtimi.

Individualumas – tai laisvė derinti skirtingai

Vienas pagrindinių bruožų, išskiriančių Ramunės Piekautaitės kolekcijas iš kitų, yra neribotos derinimo galimybės. Nors kolekcijos yra vientisos, jų unikalumas atsiskleidžia ieškant naujų derinių ir darant individualius sprendimus, ką dėvėti. Šiuolaikinės moters portretas geriausiai apibūdinamas sugebėjimu parodyti drąsą ir tvirtą apsisprendimą ir taip patraukti kitų dėmesį, o būtent tam sukurti yra šios dizainerės drabužiai. Tegul rūbai įkvepia jus kurti savo pačios derinius, kurie nepriklausytų niekam kitam.

Būtent tai Zalando jums ir nori suteikti – geriausią medžiagą kurti savo meną ir savo stilių. Mūsų specialistai atrinko variantus, iš kurių galėsite sukurti kažką naujo ir nematyto. Jauskitės drąsiai ir nevaržomai tiek kasdienybėje, tiek ypatingomis progomis su Zalando savo pašonėje.