Ilga žieminė striukė

Populiariausi filtrai

Ilga žieminė striukė jūsų jaukioms žiemoms

Tikriausiai sutiksite, kad striukė yra vienas svarbiausių drabužių kiekvieno spintoje. Kadangi tai – funkcinis rūbas, jis gali būti įvairiausių modelių. Rasite tiek saugančių nuo vėjo, tiek nuo drėgmės ir šalčio – būtent tokia gali būti ilga žieminė striukė. Be to, funkcinis bei praktiškas nereiškia nestilingo. Pasižvalgykite Zalando kataloge, kuriame neabejotinai rasite labiausiai patinkantį viršutinį rūbą lengvai ir greitai.

Šilta striukė įvairiems įvaizdžiams

Šaltajam sezonui prasidėjus, ieškome šiltų batų, aksesuarų bei viršutinių drabužių. Paltai, striukės, įvairūs modeliai, ilgiai gali susukti galvą, tad patartina pagalvoti, prie kokių drabužių derinsite, koks stilius yra jūsų vizitinė kortelė. Ir, žinoma, kokios drabužio savybės jums svarbiausios. Neabejotinai paltai įvaizdžiams suteikia klasikos prieskonį, puikiai dera prie šventiškų derinių, o tuo tarpu šiltos striukės yra labiau universalus ir patogesnis variantas, kuris geriau apsaugos jus nuo drėgmės bei krentančių snaigių. Tačiau Zalando rasite ir klasikinių striukių modelių, kuriuos galėsite drąsiai derinti prie kostiumėlių, sijonų ar suknelių. Čia rasite įvairiausių modelių – tiek sportinių, tiek kasdienai tinkančių ar labiau rafinuotų.

Jūsų patogumui – ilgių pasirinkimas. Jei dažniau keliaujate pėsčiomis ar viešuoju transportu, patariama rinktis ilgesnius striukių variantus, tačiau mašinoje daug patogiau dėvėti trumpesnes šiltas striukes. Kadangi pasirinkimas didelis, peržvelkite savo spintą ir pagalvokite, kokia spalva geriausiai derėtų. Klasikinės juoda bei balta, o gal ryški raudona ar blizgi sidabrinė taps jūsų įvaizdžių akcentu? Jus nustebins modelių įvairovė ne tik skirtingais siluetais, ilgiais, bet ir detalėmis – gobtuvais, kišenėmis, skirtingais užsegimais. Nebijokite eksperimentuoti ir derinti.

Ilga žieminė striukė yra praktiškumas ir stilius viename

Kad šaltasis sezonas būtų ne tik gražus baltu sniegu, bet ir malonus, rinkitės šiltus drabužius, aksesuarus bei avalynę. Ne veltui sakoma, kad blogo oro nebūna, būna tik bloga apranga. Ilga žieminė striukė yra vienas iš nepakeičiamų, itin praktiškų drabužių žiemos periodu. Ji pasižymi ne tik praktiškumu, bet ir derinimo galimybėmis. Nepamirškite priderinti pirštinių, šaliko bei kepurės. Taip ne tik išbaigsite įvaizdį, bet ir nesušalsite.