Tunikos moterims

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 261

Neapsakomas tunikos universalumas

Vos išgirdus žodį „tunika", iškart kyla mintys apie vasarą? Tikrai taip – vasaros neišeina įsivaizduoti be lengvos, smagios ir jaukios tunikos. Tačiau su ja galima sukurti begales skirtingų įvaizdžių, neapsiribojant tunika vien tik kaip vasariniu drabužiu. Dizaineriai ypatingai daug kuria ir eksperimentuoja su modeliais, dekoracijomis, medžiagos faktūra ir spalvomis. O vienas didžiausių jų privalumų yra tai, kad tiks nuostabiai bet kokiai figūrai.

Tunika yra nepaprastai universali, apsirengus atitinkamą modelį galima eiti bet kur – į darbą, susitikimą, pasimatymą, renginį ar šventę. Jos yra patogios ir funkcionalios, puikiai dera ir prie sijono, ir prie siaurų kelnių. Ilgos tunikos labiau dera su šortais, o trumpos labiau tinka dėvėti prie kelnių; prie sijono geriau atrodo vidutinio ilgio modelis. Be jokios abejonės, pagal nuotaiką galima derinti įvairias apyrankes, diržus ar karolius. Kiekvieną kartą galima susikurti vis skirtingą įvaizdį.

Zalando asortimente – itin platus pasirinkimas

Itin didelis dydžių, modelių, spalvų, prekių ženklų pasirinkimas. Zalando siūlo gėlėtas, dryžuotas, languotas, taškuotas, su spaudiniais ar gyvūno raštais, turkiško rašto ar vienspalves tunikas. Šilkinės, medvilninės, lininės, vilnonės, kašmyrinės, satino ar nėriniuotos medžiagos – kokios tik širdis pageidauja. Jas galima rinktis įprasto ilgio, trumpas, labai ilgas, iki kelių ar dengiančias šlaunis. Rankovės gali būti labai ilgos, trumpos ar labai trumpos, iki alkūnių ar trijų ketvirčių ilgio. O galbūt reikia specialaus dydžio? Taip pat platus pasirinkimas besilaukiančioms ar maitinančioms mamytėms. Turime ir prekių, gaminamų iš tvarių šaltinių.

Stilingas gyvenimo būdas

Visų pirma, nuostabusis paplūdimys, maudymosi kostiumėlis ir tunika. Ji gali būti kiek ilgesnė, visai ilga ar iki kelių, o plati skrybėlė taps dar geresniu įvaizdžio akcentu. Be to, paplūdimyje šis drabužis gali būti skirtas ne vien tik įvaizdžiui sukurti. Ji gali visiškai pasitarnauti kaip priedanga saulės išvargintai odai, ar maloniai sušildyti po šalto jūros vandens. Mados ekspertų nuomonės dėl šio rūbo dėvėjimo kaip suknelės, kiek skiriasi: vieni sako „taip“, kiti – „nedaryk to". Tačiau nėra vieno teisingo atsakymo. Viena vilkima ilgo modelio, su priderintais stilingais aksesuarais, tokiais kaip platus diržas, ar pora siaurų dirželių, ilgu kaklo papuošalu ar gan masyviais auskarais, atrodys kaip daili vasarinė suknelė, tinkama įvairioms progoms.

Jos visuomet praverčia kelionėse. Dėvima su šortais ji ne tik patogi, bet ir atrodo labai stilingai bei jaunatviškai. Priderinus nedidelę rankinę, kuprinę ar žemapades basutes – įvaizdis bus nepriekaištingas. Jos idealiai tinka kasdieniam dėvėjimui dėl laisvo audinio, iš kurio jos dažnai gaminamos. Įvairių raštų ir faktūrų modeliai – gyvūnų motyvų, egzotinių augalų, rytietiškų raštų ar nėrinių – atrodo itin efektingai ir puikiai tiktų pasipuošti vakarėliams, vasaros iškyloms, įvairiems renginiams, šventėms ar pasimatymams. Tunika absoliučiai alsuoja laisvalaikio dvasia, tačiau juk nebūtina vien tuo apsiriboti. Vienspalvės ar su minimaliu raštu, griežtesnio kirpimo tunikos prie siaurų, klasikinių kelnių ar sijono puikiai tiks dirbančioms ar besiruošiant į darbo pokalbį.

Atrask sau tinkančią, stilingą moterišką tuniką. Nesvarbu, ar dabar vasara, ar žiema, norisi ilgos ar trumpos, vienspalvės ar raštuotos, trumpomis rankovėmis ar iki alkūnių. Zalando padės sukurti skirtingus įvaizdžius tiek norintiems pasipuošti, tiek norintiems susikurti labiau kasdienį įvaizdį. Užsukite pasižvalgyti – platus asortimentas tikrai nudžiugins.