Guminiai batai

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 118

Guminiai batai – ištikimas bičiulis permainingų orų metu

Ruduo – gelstančių lapų, lietingų vakarų ir įvairiaspalvių skėčių metas. Tad vykstant į darbą ar mokslus drėgmės išvengti nepavyks. Pasirūpinkite savo kojomis ir be vargo išvengsite besikeičiančių stichijų poveikio. Botai yra puiki ir praktiška batų pora, kurią galite avėti ne vien lietingojo sezono metu.

Kelionės, festivaliai, laikas gamtoje – būkite pasiruošę

Laukia muzikos bei įspūdžių fiesta ir linksmos naktys su draugais? Mes jums turime tobulą apsaugą – guminius batus. Ženkite per purvą, smėlį, šokite audroje su šia universalia avalyne. Jų priežiūra lengva, o guma, iš kurios jie gaminami, yra patvari. Tai ilgaamžis pirkinys, kuris atlaikys daug išbandymų.

Jei ruošiatės laukinės gamtos iššūkiams, guminiai batai taip pat jums pasitarnaus. Nesvarbu, ar planuojate stovyklauti gamtoje, ar vyksite į pasivaikščiojimą miško takais, tai puikus sprendimas siekiant apsaugoti savo pėdas nuo išorinių dirgiklių. Be to, šiuolaikinių botų dizainas yra nuolat tobulinamas, jie yra ergonomiški, tad puikiai prisitaiko prie jūsų kojų.

Guminė avalynė – praktiškas ir patvarus mados simbolis

Šiandien guminiai batai mažai skiriasi nuo įprastos avalynės. Tai nebėra vien ūkio darbų apavas – jų modeliai neatsilieka nuo naujausių mados tendencijų. Galite rinktis batus trumpu ar ilgu aulu ir pritaikyti juos prie savo asmeninio stiliaus.

Trumpi botai puikiai atrodys su ryškiaspalvėmis kojinėmis ar blauzdinėmis. Nebijokite jų avėti su trumpintomis kelnėmis ar džinsais. Savo asortimente turime tokių, kurie beveik niekuo nesiskiria nuo įprastų odinių aulinukų, nes didelis dėmesys skiriamas formai ir padui. Šone įsiūtas elastinis intarpas palengvina apsiavimą, tad nereikia sukti galvos, kai skubate iš namų ar užsukate į juos persiauti.

Reikia papildomos apsaugos? Rinkinės Ilgaaulius guminius batus, siekiančius kelius. Su tokia avalyne galėsite bristi be rūpesčių ir nebijoti prisemti vandens į vidų. Neramu, kad ilgi botai bus per platūs? Ne bėda, rekomenduojame avalynę, kuri viršuje turi dirželius, leidžiančius pritaikyti plotį jūsų blauzdai.

Ženkite stilingai

Norite daugiau išskirtinumo? Siūlome jums botus, puoštus raišteliais ar turinčius integruotą megztą kraštą. Taip pat turime batų, kurių pado funkcionalumas primena sportinius batelius, tad galėsite jaustis laisvai ir lipdami į kalną, ir šokinėdami per balas.

Zalando jums taip pat leis išsirinkti iš skirtingų spalvų – nuo klasikinės juodos iki geltonos ar oranžinės; nuo taškelių iki gyvūnų raštų. Saugokitės nuo drėgmės stilingai ir jūsų kojos jums padėkos.