Ilgi žieminiai paltai

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 26

Stilingi ilgi žieminiai paltai, nebijantys atšiauriausių žiemų

Ilgi žieminiai paltai jau seniai tapo populiariu striukių pasirinkimu tiek rudenį, tiek žiemą. Jie yra lengvi, ypač gerai sulaikantys šilumą, paprastai labai patogūs ir netgi madingi. Tokia apranga dažnai matoma žygiuose ir su gamta susijusioje veikloje, tačiau bent jau nuo 90-ųjų pradžios paltai išliko pagrindinė miesto ir gatvės drabužių mados dalis. Ypač svarbios dizainerių sukurtos striukės, pasižyminčios didesniu nei įprasta siluetu ir ryškiomis, skambiomis spalvomis.

Laimei, norėdami susikurti charakteringą įvaizdį, neprivalote laikytis vieno kriterijaus, nes Zalando asortimente yra daugybė variantų. Asortimente galite rasti modelių su itin aukštais surišamais kaklais, skeltomis kišenėmis, gobtuvais. Medžiaga taip pat skirsis – dauguma drabužių yra pagaminti iš sintetinių medžiagų, o kiti – iš visiškai natūralių pūkų.

Ilgų žiemiškų striukių funkcionalumas – aukščiausio lygio

Viena iš priežasčių, kodėl tokios striukės greičiausiai išliks madingos visuomet, yra vienas veiksnys: puikus funkcionalumas. Žmonės nori tiek puikiai atrodyti žiemą, tiek trokšta šilumos ir apsaugos nuo stichijų. Na, o ilgos žiemiškos striukės tą apsaugą užtikrina itin efektyviai. Bet kuris išsirinktas paltas turi daugybę elementų, kurių kiekvienas atlieka skirtingą paskirtį.

Danga yra išorinis striukės sluoksnis, kuris gali būti įvairių spalvų ir medžiagų bei tuo pačiu gali būti atsparus vandeniui arba greitai išgarinti drėgmę. Kitas ne mažiau svarbus elementas yra pamušalas, esantis po išoriniu palto sluoksniu, kuris suteikia drabužiui formą bei suteikia papildomos šilumos ir apsaugos nuo drėgmės. Taip pat renkantis tokį drabužį būtina atsižvelgti į vidaus užpildą, įterptą tarp dangos ir pamušalo. Užpildas suteikia izoliaciją ir yra pagamintas iš pūkų plunksnų arba sintetinių pūkų. Prie tam tikrų striukių stilių kišenės pridedamos ant krūtinės, priekinės dalies arba apatinėje ar viršutinėje striukės vidinėje dalyje. Jos suteikia tiek funkcionalumo, tiek akcentinio įvaizdžio. Be to, pasitarnauja ir gobtuvas, kurio kraštai pagal pageidavimą gali būti dekoruoti kailiu.

Ilgaamžiškas ir amžinai tendencingas unikalumas

Jokia reikli ir stilinga asmenybė neapsieina be puikaus ilgo žieminio palto, o su Zalando asortimente esančia kolekcija jums tikrai neteks gaišti laiko. Visuomet tikslinga pasirinkti tokį modelį, kuris atitiktų jūsų poreikius. Nesvarbu, ar praktiškumas, kokybė, patogumas, stilius ar visa tai, kas išdėstyta pirmiau, yra jūsų prioritetai. Nuo klasikinių atspalvių, aukštos kokybės, patogių modelių stilingoms progoms – čia rasite viską, ko geidžia širdis.