Odinės suknelės

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 13

Odinė suknelė – tarsi naujoji maža juoda suknelė

Kiekvienai ryškiai ir stilingai moteriai reikia bent vieno odinio drabužio, o dar geriau – odinės suknelės. Jūs neprivalote būti pank-rokere ir nesvarbu, koks jūsų asmeninis stilius, tikrai rasite savo individualumą išryškinantį modelį. Skirtingai nuo daugelio kitų audinių ir drabužių, per daugelį metų odinis audinys tapo nuolatiniu mados ir drabužių kūrybos įkvepėju. Dėl savo ilgaamžiškumo ir akivaizdaus mados patrauklumo, odiniai drabužiai tapo visuomet tendencingi ir neišeinantys iš mados.

Suknelė iš odos yra tarsi prabangos ir aukštosios mados įsikūnijimas. Tai itin nišinis drabužių tipas, skirtas išskirtinai tiems, kurie nori sukurti itin charakteringą ir stiprų įspūdį. Oda laikoma prabangia dėl dviejų priežasčių: odos istorinio patvarumo ir universalumo. Investuokite į visuomet tendencingą ir ilgaamžišką odinę suknelę, skirtą kasdieniams vakarams ir iškilmingesniems renginiams.

Kerintis spintos elementas

Zalando internetinėje parduotuvėje rasite suknelių iš odinės tekstilės, kurių kirpimas siekia kelius, tad jos drąsiai gali būti dėvimos biure. Šaltuoju sezonu prie jų puikiai derės puošnūs kašmyro ar vilnoniai megztiniai. Dviejų visiškai nepanašių audinių derinimas yra puikus žingsnis norint parodyti savo išskirtinį įvaizdį. Savo odinę suknelę papildžius nėriniais ar kita prabangia medžiaga, suteiksite įmantrumo, reikiamo vakariniam renginiui. Prie tokios aprangos pasipuošusios įspūdingais stiletais, sukursite ypatingai patrauklų ir dėmesį atkreipiantį įvaizdį, ypač jei norite linksmintis visą naktį.

Norite ryškesnio ir įspūdingesnio akcento? Rinkitės aptakią odinę marškinių tipo suknelę su kišenėmis, diržu ir ilgesnėmis ar pūstomis rankovėmis. Nustebinkite itin drąsiu įvaizdžiu, pasirinkusios raudono atspalvio odinę suknelę. Išskirtinės, bet rafinuotos. Atraskite daugybę stilių, įskaitant figūrą išryškinančias odines trumpas sukneles ar itin laisvo kirpimo nevaržančias sukneles.

Odinė suknelė, kurianti istoriją

Odines sukneles tikrai galima dėvėti kiekvieną dieną, o Zalando turi viską, ko reikia norint atrasti tinkamą odinės suknelės modelį. Šaunios, bet elegantiškos odinės suknelės traukia akį ir patenkina visus mados poreikius. Juodos, raudonos, bordo, rudos ar net šviesių ir pastelinių atspalvių, trumpos ir su juosmens diržais; marškininės suknelės arba aptemptų suknelių modeliai. Turėkite tai ir niekas negalės jums atsispirti.