Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 777
tedzenite
tedzenite
tedzenite·

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.
notanitboy
notanitboy
notanitboy·

Ženkite koja kojon su Vans

Vans yra populiarus amerikiečių mados gamintojas, itin mėgstamas riedlentininkų, banglentininkų ir tų, kurie mėgaujasi laisve ir nuotykiais. Nors šis prekinis ženklas įkurtas septintajame dešimtmetyje, jis vis dar aktualus ir šiomis dienomis. Šios įmonės išskirtinis simbolis – stilinga bei veržli apranga ir patogūs sportiniai bateliai, kuriuos daugelis atpažįsta iš lenktų juostų aplikacijos bei storo pado.

Daugelis Vans avalynės modelių skirti tiek vyrams, tiek moterims. Būtent šis universalumas subūrė tokią gerbėjų armiją – nesvarbu, kokio dydžio batus nešiojate, visada atrasite ką nors, kad jūsų kojos patirtų judėjimo malonumą.

Skirtingi aulo tipai visoms progoms

Savo internetinėje parduotuvėje siūlome sportinius batelius žemu arba aukštu aulu. Trumpi sportbačiai yra elegantiška klasika, tinkanti tiek prie laisvų, platėjančių kelnių, tiek prie tiesių džinsų. Jei jūsų mėgstamas drabužių ilgis iki kulkšnių, rekomenduojame įsileisti ryškesni akcentą į savo rūbų ansamblį – kojines.

Rinkitės tinklines, languotas ar blizgančias. Nebijokite jų susmaukti ar atlenkti, derinkite, eksperimentuokite ir suteikite savo kojoms grakštumo. Taip puikiai pabrėšite žaismingumą, kuris yra viena šio mados ženklo sudedamųjų dalių. Labiau mėgstate sijonų ir suknelių bei pėdkelnių variantą? Mūvėkite vienspalves, margas, plonas ar storas – drąsiai žaiskite ir demonstruokite savo unikalumą.

Mėgstate sportinius batelius, kurie primena aulinukus? Tuomet jums patiks sportbačiai prailgintu aulu. Viduje slapčia mūvėkite šiltas pūkuotas ar vilnones kojines, taip galėsite savo Vans pora mėgautis ir šaltuoju metų laiku. Savo asortimente taip pat turime vandeniui atsparių modelių, kurie taps nepamainomu palydovu gamtoje.

Tiek spalvų, tiek raštų traukia akį

Esate naujokė Vans sportinių batelių pasaulyje? Nuraminsime jus – siūlome klasika tapusius juodus kedus balta juostele ir baltu padu. Tai puiki duoklė retro klasikai, kuri ne tik lengvai dera prie įvairių drabužių komplektų, bet yra ir laiko patikrinta investicija. Esate aktyvi rokenrolo fanė? Tada jums patiks languotas raštas, pamėgtas roko žvaigždžių.

Jei jūsų širdžiai artimesnis minimalizmas, rekomenduojame vienspalvius baltus ar juodus batelius, kurie šiuo metu karaliauja mados topuose. Drąsios asmenybės taip pat ras savo poreikius atitinkančių batelių. Turime modelių, dekoruotų animaciniais personažais, augalų ar gyvūnų raštais bei taškučiais. Pildykite savo norus rinkdamosi alyvinę, oranžinę ar rausvą – viskas jūsų pėdų džiaugsmui.

Leiskite Vans sportiniams bateliams nešti jus pirmyn.