Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 7 372
kanaomapp
kanaomapp
kanaomapp·

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Ralph Lauren – nuo ko viskas prasidėjo?

Ralph Lauren – tai amerikiečių mados dizaineris, filantropas, verslininkas, gimęs 1939 m. spalio 14 dieną. Žinoma, dabar jis geriausiai žinomas dėl savo 1967 m. įkurto prekės ženklo – Ralph Lauren. Šis prekės ženklas dabar plačiai žinomas, o juo puikuojasi daugybė stileivų iš viso pasaulio.

Tik įkurtoje įmonėje buvo nuspręsta siūti ir pardavinėti tik vyriškus kaklaraiščius. Verta paminėti, kad dėl ypatingo dizaino ir itin atidaus požiūrio į detales, šiuos kaklaraiščius pamėgo dauguma vyrų iš viso pasaulio. Kalbant apie pačią prekės ženklo istorijos pradžią, svarbu pasakyti, jog Ralph Lauren ėmėsi darbo kartu su partneriu. Nors visa gamyba ėjosi itin sklandžiai, netrūko nei susidomėjimo, nei įkvėpimo, po kurio laiko Ralph Lauren nusprendė pradėti savo asmeninę drabužių liniją. Jo pirmasis įkvėpimas – drabužių linija vyrams, mėgstantiems aktyvų poilsį bei sportą. Pirmoji jo linija buvo pavadinta „Polo“.

Kaip ir buvo galima tikėtis, pirmoji drabužių linija buvo sėkminga: buvo tiek susidomėjimas šia linija, tiek džiuginantis pelnas. Įkvėptas sėkmės, įkūrėjas Ralph Lauren nusprendė pradėti kurti drabužių linijas ir moterims. Pardavimai pranoko lūkesčius, nestigo nei įkvėpimo, nei motyvacijos, tad linija per tiek metų vis plėtėsi ir plėtėsi.

Ralph Lauren – itin platus ir prabangus prekės ženklas

Kaip ir minėta anksčiau, šis prekės ženklas žinomas ir pripažįstamas visame pasaulyje. Verta paminėti, kad Ralph Lauren kuria vidutiniškas, tiek itin prabangias prekes. Nepranokstama kokybė, išskirtinis dizainas, didelis dėmesys detalėms ir kliento poreikiams – tai tik keli žodžiai, apibūdinantys šį prekės ženklą.

Įmonę labai išgarsino ne vien tik drabužių , bet ir avalynės, namų prekių bei kvapų kolekcijos, taip pat itin sužavėjusios pirkėjus ir pritraukusios juos savo kokybe. Šiuo metu galima išskirti aštuonias prekių linijas. Toks gausus pasirinkimas kaip tik leidžia kuo didesniam kiekiui žmonių atrasti būtent tai, kas yra apie juos. Pirkėjai prekes gali rinktis atsižvelgdami į jų kainą, stilių, poreikį.

Apskritai kalbant, Ralph Lauren produkcija gali padėti jums susikurti naują, kokybišką bei prabanga dvelkiantį įvaizdį nuo nulio. Čia rasite viską, ko jums gali prireikti. Sugalvokite progą, pabandykite įsivaizduoti kaip norite atrodyti, kokią žinutę skelbti. Derinkite tai, kas atrodo nesuderinama. Maišykite įvairius stilius, nebijokite eksperimentuoti. Prieš savo akis jau turite platų asortimentą tiek itin žaismingų, tiek itin prabangių produktų, jums telieka tik išsirinkti.

Ką rasite Zalando?

Zalando suteikia galimybę kokybiško ir prabangaus prekės ženklo drabužius įsigyti už prieinamą kainą ir vos keliais paspaudimais – tą galite padaryti net ir sėdėdmi ant sofos.

Itin platus pasirinkimas pateikiama ir Zalando: čia galite išsirinkti tiek moteriškų, tiek vyriškų prekių, siūlomos netgi prekės vaikams.

Zalando jums siūlo Ralph Lauren asortimentą naršyti itin patogiai. Išmanios paieškos funkcijos leis išrikiuoti prekes ne tik pagal dydį, spalvą, medžiagą ar raštą, tačiau galėsite pasirinkti prekes ir pagal ilgį ar kūno sudėjimą. Ir tai dar ne viskas. Zalando tikslas yra rūpintis tuo, kas rūpi mūsų klientams, tad siūlome rinktis ir prekes, gaminamas tik iš tvarių šaltinių arba nepriklausomai sertifikuotas.