Katalogas

Populiariausi filtrai
Produktų kiekis: 6 902
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Nemirtinga, pasaulinio garso mada su adidas

Vienas didžiausių sportinės aprangos ir mados prekės ženklų adidas yra puikiai žinomas visiems. Ar tai būtų klasikiniai sportbačių modeliai, ar nepamirštami ir tam tikrą legendinį statusą įgavę treningai, adidas dizainas yra paplitęs plačiai ir yra iškart atpažįstamas. adidas produktus rasite beveik bet kurioje sporto aikštelėje, o dažnai jie taip pat pasirenkami nešioti kaip „casual wear“ mieste arba kaip komfortiški naminiai rūbai. Pritaikymai neriboti, o pasirinkimas neįtikėtinas – su adidas tikrai neprašausite, nesvarbu, ko ieškote.

Zalando pristato jums didžiausią adidas kolekciją – tūkstančiai drabužių, apavų ir aksesuarų ties jūsų pirštų galiukais. Su savo ekspertų komanda mes jums atrinkome geriausius iš geriausių, taigi žinome, kad būtent su Zalando atrasite savo naujus mėgstamiausius kedus ar striukę, ar džemperį. Nebijokite ir paeksperimentuoti – šalia klasikinių dizainų rasite ir drąsesnių stilių, kurie tiesiog dvelkia modernumu, taigi pasirinkimas, ką dėvėti, yra būtent jūsų rankose.

Trys juostelės ir ne tik

Bene geriausiai atpažįstamas adidas skiriamasis ženklas (šalia logotipų) yra ikoniškos trys juostelės, kurias pačias arba bent jų užuominas galima rasti ant kone kiekvieno adidas produkto. Jos reprezentuoja viską, ką atlieką jų rūbai – tai yra paprastumas ir tvirtumas, greitis, judėjimas į priekį ir be trinties. Per treningus jos bėga nuo galvos iki kojų, o ant batų dažniau randamas sutrumpintas, bet vis tiek ryškus ir atpažįstamas variantas. Būtent šiuo legendiniu akcentu adidas išsiskiria iš visų kitų – jų nesumaišysite su niekuo kitu, o dėvint jų rūbus kiti lengvai matys, kad dėvite adidas.

Bet, žinoma, jų asortimentas neapsiriboja tik tuo. Čia, šalia solidžių vienspalvių dizainų, rasite ir įdomesnių bei ryškesnių kombinacijų. Sportbačių „collabs“ klasikiniam adidas stiliui yra tarsi šviežio oro gūsis, o nauji, modernūs spaudinių dizainai praplečia kūrybingumo ribas. Derinkite įvairius stilius laisvai – pasirinkimas yra būtent jūsų. Šioje įvairovėje tikrai atrasite, kas traukia būtent jus, ir galėsite rasti tobulą kombinaciją.

Komforto meistrai

adidas žino, kaip padaryti, kad jūs jaustumėtės patogiai – patys minkščiausi audiniai ir kvėpuojančios medžiagos sukuria tobulas komforto ir sportines aprangas. Šilti džemperiai, laisvos ir patogios treninginės kelnės bei iki aukščiausio lygio ištobulinti sportbačiai leis jaustis tarsi ant debesies ir namie, ir mieste. O išėjus pasportuoti, sintetiniai audiniai ir pažangios medžiagų technologijos vėsins arba šildys kūną ir taip pat suteiks pėdoms tinkamą atramą.

Su adidas galite būti tikri, jog jūsų sportinis pajėgumas yra maksimalus, o stilius – nepriekaištingas. Tai yra prekinis ženklas, nuo kurio tiesiog dvelkia pasitikėjimu savimi ir laisvumu, bet taip pat ir susikaupimu bei atsidavimu savo tikslams. Zalando labai džiaugiasi, galėdami pristatyti jums naujausius ir stilingiausius adidas produktus, ir mes tikime, jog savo mėgstamiausią variantą atrasite jau šiandien.