Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 3 148
aminabelall
aminabelall
aminabelall·

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Trendyol – mada kiekvienam

Taigi, kas yra Trendyol? Pats prekės ženklas prisistato kaip šiuolaikinis, įperkamas ir tvarus. Jie tiki, kad visi turi galimybę dėvėti šiuolaikinę madą ir ruošiasi jums tai įrodyti. Kurdamas naujas kolekcijas, šis prekės ženklas pasitelkia vietines bendruomenes ne tik žaliavų grandinei, bet ir suteikia darbo vietas. Trendyol siekiamybė – skaidrumas.

Zalando siūlo ypatingai platų Trendyol pasirinkimą tiek moterims, tiek vyrams. Išsirinkite naujus drabužius savo garderobui papildyti arba kurkite pilnus naujus įvaizdžius ar net pakeisite visą spintos turinį. Čia rasite drabužius visoms progoms, bet svarbiausia –- nepasilenksite su mada ir piniginė stipriai neištuštės.

Platus asortimentas kiekvieno poreikiams ir norams

Itin plataus asortimento dėka rasite drabužiu, kuriuos galėsite dėvėti ofise, puoštis į vakarėlį ar jaukiai laiką leisti namuose. Taip, čia rasite drabužių, kurie puikai derės oficialioje aplinkoje ar darbe. Kelnės, švarkai, palaidinės, marškiniai ar suknelės. Pagyvinkite savo dalykinį įvaizdį įnešdami spalvų – ryškios spalvos palaidinė su tamsiomis kelnėmis ar atvirkščiai. Nebijokite eksperimentuoti ir žaiskite spalvomis.

Kasdieniam įvaizdžiui puikiai tiks džinsai, įvairūs šilti megztiniai, puošti sagomis, raštais, įvairiomis pridėtinėmis detalėmis, kurios suteikia žaismingumo. Jie bus nepakeičiami aplankius vėsiam orui. Taip pat – džemperiai, kurių rasite vienspalvių ar margintų raštais. Jaukumo namuose suteks nauja pižama. Jų Trendyol siūlo ne tik įvairiausių modelių, bet ir audinių: minkštos medvilnės ar blizgaus poliesterio su nėriniais.

Laukia vakarėlis, išleistuvės, šokių vakaras? Trendyol siūlo dailias sukneles, kurios, pagal jūsų skonį, gali būti itin atviros ar kaip tik subtilesnės. Taip pat čia – įvairių ilgių sijonai, prie kurių derinkite sau patinkančias palaidines, o jas keisdami, kievieną kartą atrodysite skirtingai. Plati spalvų paletė bei modelių gausa kviečia įsivaizduoti ir kurti kartu.

Lengvai prieinama mada jūsų stiliui

Kurkite savo spintos turinį ir naujus įvaizdžius kartu su Zalando asortimentu, kuriame rasite viską, ko ieškote. O kad ieškoti būtų dar paprasčiau, pasinaudokite įvairiais paieškos filtrais. Trandyol – viskas vienoje vietoje jūsų naujiems įvaizdžiams.