Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 186
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Helly Hansen – laiko patikrinta

Tikrai dažnai norisi, kad apranga būtų kokybiška ir atsakingai lydėtų į visus nuotykius. Bet tikrai būna ir taip, kad išsiruošus į išsvajotąjį nuotykį nuvilia ne kas kita, o būtent apranga. Turime įtarimą, kad ruošiantis į tokius nuotykius jums reikia būtent Helly Hansen.

Tai prekės ženklas, įkurtas 1877 metais Norvegijoje. Kaip kilo idėją įkurti šį prekės ženklą? Pirminė idėja kilo laivo kapitonui Helly Jueall Hansen. Idėjos nepaleido ir su žmona ėmė kurti rūbus. Svarbu paminėti tai, kad jų drabužių kūryboje svarbią vietą užėmė linų sėmenų aliejus. Kūrėjai teigė, kad jį naudojant drabužių audinys ne tik tapdavo minkštas, bet ir įgydavo atsparumą drėgmei. Tokia drabužio ypatybė buvo labai svarbi.

Helly Hansen ir jo žmonos tikslas buvo sukurti drabužius, kurie galėtų patikimai lydėti žmones į gyvenimo nuotykius, kurie galėtų užtikrinti tiek komfortą, tiek saugumą. Jie norėjo sukurti drabužius, kuriais žmonės pasitikėtų ir kurie jų nenuviltų. Praėjo jau daug metų, per tiek laiko Helly Hansen sukūrė tikrai ne vieną ir ne du novatoriškus produktus. Verta paminėti trijų sluoksnių drabužių sistemą, taip pat garsias Lifa bei Helly Tech drabužių technologijas.

Į kokius nuotykius jus lydės Helly Hansen?

Žinoma, svarbiausias klausimas, kuris jums gali kilti, tai būtent, kur jus gali lydėti šio prekės ženklo produkcija. Helly Hansen kuria aukščiausios kokybės drabužius. Jų kūrybiniame procese labai svarbi vieta atitinka kuriant lengvai kvėpuojančius drabužius, neperšlampamus drabužius. Būtent šios savybės yra itin svarbios tiek jūreiviams, tiek slidininkams, net ir statybininkams. Per tiek metų prekės ženklas jau užsitarnavo savo pasitikėjimą ir profesionalų pripažinimą, dabar jūsų eilė.

Galbūt ruošiatės savo pirmajai kelionei į kalnus ir net neįsivaizduojate, ką rengtis, kai aplink tiek daug sniego, o šilumą galima pajusti tik prie židinio? O gal jau įsitikinote, kad atostogos kalnuose – jūsų mėgstamiausias pomėgis ir beliko tik pasirinkti stilingų drabužių? Nesąmonė, kad kai šalta, reikia atrodyti nestilingai. Helly Hansen siūlo tikrai platų produktų pasirinkimą ir įrodo, kad funkcionalūs ir šilti drabužiai tikrai gali būti ir stilingi. Net jei ir nesiruošiate atostogoms į kalnus, Helly Hansen pasirūpins, kad šaltuoju metų laiku bet kur atrodytumėte stilingai ir nesušaltumėte.

Tad ką rasite Zalando?

Zalando siūlo platų Helly Hansen produkcijos pasirinkimą tiek moterims, tiek vyrams, tiek vaikams. Taip pat suteikia galimybę pasinaudoti išmania paieškos sistema ir filtruoti prekes pagal savo poreikius. Čia galite jas filtruoti pagal dydį, spalvą, sporto rūšį, kainą, medžiagą, raštą, ilgį, rankovės ilgį, sezoną, apykaklę ir netgi pagal pamušalą.

Taip pat svarbu paminėti, jog galite pasinaudoti tvarumo filtru, kuris jums lengvai padės rasti prekes, pagamintas iš tvarių šaltinių arba nepriklausomai sertifikuotas. Leiskitės į nuotykius užtikrintai ir stilingai.