Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 930

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Sketchers – kokia šio prekės ženklo istorija?

Viskas prasidėjo nedideliame Kaliformijos pakrantės namelyje. Ten buvo sukurtas pirmasis šio prekės ženklo batas. Tada toks batas buvo itin populiarus tarp „grudge“ kultūros šalininkų.

Šiandien Sketchers plačiai paplitę po visą pasaulį, gamina įvairią avalynę, galinčią girtis savo kokybe ir ilgaamžiškumu. Batai dabar kuriami visoms lytims ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, o parduotuvių tinklas plačiai paplitęs per visus žemynus.

Sketchers kuria batus su ypatinga ir modernia technologija, dėl to jie yra itin patogūs kasdieniam avėjimui, koja nepavargsta, visą dieną juntamas komforto jausmas. Yra kuriama avalynė įvairioms situacijoms, taip dar stipriau atsižvelgiant į individualius poreikius. Galima rasti kolekcijų, kurių batai skirti laisvalaikiui, bėgiojimui, treniruotėms. Avalynė išsiskiria savo ryškiomis spalvomis, įdomiais ir akį traukiančiais raštais, netgi ir LED lemputėmis.

Kodėl jums reikia Sketchers?

Šiuolaikinis jaunas žmogus labai dažnai yra itin aktyvus, kuris, rytą pašokęs iš lovos, visą dieną praleidžia bėgdamas: iš universiteto į darbą, iš darbo į susitikimą, iš susitikimo į pasimatymą ir taip be galo.

Nutinka ir taip, kad dienos darbus vidury įtempto bėgimo ima gadinti nemalonūs pojūčiai bate. „Atmuštas“ kulnas, nutrintos pėdos vietos – tai tikrai neprideda patogumo jausmo. Sketchers tikslas buvo sukurti avalynę, su kuria žmogus galėtų ilgas valandas vaikščioti, bėgioti, galiausiai tiesiog stovėti. Svarbu buvo atsižvelgti į klientų poreikius, nes tokios avalynės paklausa buvo.

Tad jeigu nenorite, kad nepatogi avalynė pradėtų gadinti dieną ar planus, rinkitės Sketchers. Jie pasirūpino itin komfortiška avalynės technologija, jums belieka pasirūpinti savo stiliumi. Pasižvalgykite: kas jums gražu? Ko norite jūs? Galbūt jums trūksta stilingos detalės prie kuriamo įvaizdžio? Rinkitės gražius batus. Juk tai, kas patogu, tikrai neturi būti negražu.

Kokius Sketchers produktus galite įsigyti Zalando parduotuvėje?

Zalando išrinko gana didelį Sketchers kuriamų produktų pasirinkimą ir pateikia jį jums. Čia keliais paspaudimais galite įsigyti moteriškas kojines, žemo profilio sportbačius, aukšto profilio sportbačius, aulinukus, žieminius aulinius batus, basutes su dirželiais, pleištapades basutes, tarpupirštinius sandalus, loaferus, klasikinius balerinos tipo batelius, balerinos tipo batelius su dirželiu ties kulkšnimi, lygiapadžius įsispiriamus batus, šlepetes, bėgimo batus, golfo batus, žygio ir alpinizmo avalynę, taip pat vaikščiojimo batus.

Vyrams taip pat siūlomas didelis sportinių kojinių pasirinkimas. Galite čia rasti ir didelį avalynės asortimentą: sportbačius aukštu ir žemu auliuku, klasikinius ir sportinius suvarstomus batus, įsispiriamus loaferus, įsispiriamus batelius, bėgimo batus, žygio ir alpinizmo batus, netgi ir golfo batus, vaikščiojimo batus, galiausiai net ir šlepetes. Vaikams irgi Zalando išrinko sportinių Sketchers kojinių kolekciją bei sportabčius žemu ar aukštu aulu, bėgimo batus dirželinius sandalus.

Pasirinkitę norimą filtrą ir be didelių sunkumų susiraskite norimą prekę. Vaikščiokite komfortiškai.