Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 295
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.
mkslattery
mkslattery
mkslattery·

Rafinuota Swarovski juvelyrika su Zalando

Mes jums siūlome pasidabinti itin atpažįstama ir elegantiška prabanga juvelyrikos pavidalu. Atrinkome įvairius papuošalus iš tauriųjų metalų, inkrustuotus kultiniais Swarovski kristalais. Šie kristalai nuostabiai laužia šviesos spindulius, taip sukurdami nuostabų spindėjimo efektą, būdingą brangakmeniams. Kas galėtų atsispirti tokiam užburiančiam žvilgesiui?

Mūsų selekcijoje rasite platų gamintojo pasirinkimą. Pastebėsite įspūdingus auskarus, grandinėles, apyrankes, žiedus. Jums pateikiame ir nepakartojamus laikrodžius, tiksiančius tiek formaliose verslo aplinkose, tiek kaip klasikinių derinių akcentas, tiek prie vakarinės suknelės. Panaršykite ir atraskite tokį papuošalą, kuris geriausiai perteiks jūsų elegantišką asmenybę.

Ieškodami savosios grožybės, pasinaudokite Zalando išplėstinės paieškos funkcija. Rinkitės gaminius pagal spalvą, dydį, kainą, netgi progą. Neabejojame, jog kristalų gerbėjai nesudėtingai atras, ko ieško. Tad nieko nelaukite ir pasigrožėkite nuostabiaisiais kristalais ant savo kūno jau dabar.

Ikoniškoji Swarovski gulbė

Šis prekės ženklas yra šeimos verslas, įkurtas dar devynioliktojo amžiaus pabaigoje. Galite neabejoti – tradicija, šeima, ištikimybė ir atsidavimas yra užkoduoti Swarovski prekės ženkle. Atraskite kristalų spindesį ir tradiciją su Zalando.

Ne vienam akį patraukia ir nepaprastas kompanijos logotipas – nedidelė gulbė gracingai nulenkta galva. Swarovski šeima tokią gulbę savo reprezentacijai pasirinko neatsitiktinai. Šis paukštis, pasak jų, simbolizuoja grožį, kilnumą, tyrumą bei eleganciją. Logotipas skirtas ne vien komunikacijai, bet ir puikuojasi ant įvairių šio ženklo papuošalų ar net tampa juvelyrinio dirbinio kertine dalimi. Dėvėkite kilniąją gulbę su Zalando.

Kas gi nenorėtų spindėti prabanga?

Save palepinti lengviausia – juk kiekvienas esame savo paties geriausias pažįstamas, tad norus žinoti paprasta. Visgi kartais norime pamaloninti ir kitą žmogų. Galbūt norite paminėti svarbią sukaktį ar tiesiog nustebinti artimąjį. Tokiais atvejais Swarovski siūloma prabanga nenuvils.

Itin puiku įteikti gerai apgalvotą, kokybišką, išjaustą dovaną. Išrinkę mylimam žmogui tradicinį inkrustuotą juvelyrinį dirbinį, galėsite būti užtikrinti, kad tai – gera dovana. Žinoma, visada turite apmąstyti, ar dovanos adresatas mėgsta žvilgančius papuošalus, prabangius juvelyrinius gaminius, dėvi rūbus, prie kurių tokią dovaną galės priderinti. Jei atsakėte į šiuos kriterijus „taip“ – turėsite puikią dovaną. Džiuginkite mylimus žmones su Zalando.