Katalogas

Produktų kiekis: 836
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

New Balance – jau ilgai populiarumo viršūnėje

New Balance – prekinis ženklas, kuris daug kam yra labai gerai girdėtas. Ir ne veltui, nes jo populiarumas siekia daugelį pasaulio šalių. Prekinis ženklas labiausiai yra pamėgtas jaunimo, taip pat aktyviai gyvenančių žmonių. Tam irgi yra priežastis: New Balance kuria itin patogius drabužius, puikiai pritaikytus aktyviam laisvalaikiui, o jų avalynė, pavyzdžiui, sportbačiai, gaminami taip, kad būtų itin lengvi ir pėdos juose visai nenuvargtų.

Prekinis ženklas įkurtas Amerikoje, tačiau ne ilgai trukus užsitarnavo gerą vardą visame pasaulyje. Šiandien galime New Balance parduotuves rasti įvairiose pasaulio šalyse.

Kas įkūrė šį prekinį ženklą? Anglas, vėliau emigravęs į JAV. Jo tikslas buvo sukurti batus, kurie padėtų žmogui geriau jaustis judant, nejausti diskomforto. Verslininkas ilgai eksperimentavo, tikėdamasis surasti būdą sukurti tobulą avalynę. Vėliau jis savo verslą perleido dukrai su vyru. Galima teigti, jog būtent jo dukra ir labiausiai prisidėjo prie įmonės išpopuliarinimo visame pasaulyje.

Kokį asortimentą siūlo New Balance?

New Balance asortimentas didėja ir plečiasi kiekvienais metais, tobulai sekdamas naujausius mados klyksmus ir jaunimo poreikius. Nors įmonės veiklos pradžioje buvo pardavinėjama tik avalynė, dabar čia tinkamą aprangą gali rasti kone visų sričių sportininkai ar paprasčiausiai aktyvų gyvenimo būdą propaguojantys žmonės.

Prekės ženklas šiandien orientuojasi ne vien į sportininkus, bet ir į visai nesportuojančius žmones. New Balance neabejotinai gali garantuoti šimtmečio patikriną kokybę.

Ką galite rasti Zalando parduotuvėje?

Zalando puikiai padirbėjo ir atrinko gausų ir jaunimo poreikius atitinkantį New Balance prekių asortimentą. Čia galite rasti įvairias aprangos detales, avalynę, sportinę aprangą ar net aksesuarus.

Tobulai jauno žmogaus poreikiams subalansuota paieškos sistema leidžia filtruoti prekes pagal dydį, spalvą, kainą, medžiagą, sezoną ar pamušalą.

Norintys gali pasirinkti ir prekes, pagamintas tik iš tvarių medžiagų ar nepriklausomai sertifikuotas. Zalando rūpinasi tuo, kas rūpi pirkėjams. Mes skatiname jus drąsiai svajoti, eksperimentuoti ir rinktis tokias aprangos dalis, kurios jus išlaisvins ir leis jūsų stiliui suklestėti.