Katalogas

Populiariausi filtrai
Produktų kiekis: 1 136
alaa.slm
alaa.slm
Produktų kiekis: 4
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.
niquams
niquams
Produktų kiekis: 3

Converse – prekės ženklas, neatsiejamas nuo krepšinio

Converse prekės ženklo istorija prasidėjo dar XX amžiaus pradžioje, kai Marquisas Millas Converse‘as įkūrė avalynės gamyklėlę Moldeno miestelyje, Masačiusetso valstijoje. Joje pirmiausia buvo gaminami pašiltinti žieminiai batai guminiais padais, kurie nepraleido drėgmės. Dėl šios priežasties gamintojo batai tapo ganėtinai populiarūs. Tačiau šioje vietoje Marquisas M. Converse‘as nusprendė nesustoti. Jo įkurta avalynės gamykla, siekiant išplėsti veiklą, ėmė kurti ir sportinius batelius teniso ir krepšinio profesionalams. Šiuos Converse gaminamus inkariukus ypatingai išpopuliarino krepšinio žvaigždė Chuckas Tayloras, kuris tapo šio prekės ženklo ambasadoriumi. Dėl šios priežasties šiandien jo vardą galite pastebėti ant garsiųjų batelių emblemos šalia penkiakampės žvaigždės.

Šiandien šis prekės ženklas turi begales gerbėjų, o žvaigžde ženklinti ikoniškieji sportiniai bateliai ar aksesuarai pastebimi stilingiausiuose gatvės deriniuose. Zalando internetinėje parduotuvėje siūlome platų Converse asortimentą ir su džiaugsmu kviečiame prisijungti prie šio prekės ženklo mylėtojų būrio.

Jūsų stiliaus ir gyvenimo istorija

Garsieji Converse sportiniai bateliai yra neblėstanti klasika, kurią lengva derinti ir atrodyti stilingai. Juos dievina tiek populiariosios pasaulio žvaigždės, tiek kiekvienas vertinantis stilių, komfortą ir kokybę. Klasikiniai sportinių batelių modeliai puikiai atrodo tiek su laisvalaikio, tiek su puošnesniais drabužių deriniais. Todėl variacijos begalinės ir šiems batams jūs nesunkiai galite atrasti vietos garderobe.

Converse prekės ženklas žengia kartu ir su naujausiomis mados tendencijomis. Dėl to galite pastebėti šiuos sportinius batelius pagamintus iš įvairiausių medžiagų, margintus skirtingais raštais, net ir skirtingo aukščio auliukais. Tačiau viena lieka nepakitę – kokybiškas guminis padas, kuris atsparus drėgmei ir tarnauja tikrai ilgai. Tai išskirtinis šios avalynės atributas. Dėl daugybės spalvų ir dizainų, nesunkiai atrasite sportinius batus, kurie geriausiai derės prie mėgstamų džinsų ar padės išsiskirti minioje.

Be legendinių sportinių batelių, Converse asortimente šiandien galite pastebėti ir drabužių bei įvairių aksesuarų. Jie skirti tiek siekiant jaustis komfortiškai, užsiimant aktyvia veikla, tiek ir kuriant stilingus įvaizdžius. Asortimente galite rasti marškinėlių, palaidinių, džemperių, sportinių kelnių ir šortų bei kuprinių. Su šio prekės ženklo pagalba galite lengvai susikurti net ir pilnus įvaizdžius arba naujus drabužius ir aksesuarus derinti su jūsų jau pamėgta apranga. Todėl išdrįskite eksperimentuoti, įnešant į kasdienybę stilingo žaismingumo.

Išlaisvinkite savo charakterį

Dėl paprasto dizaino, aukštos kokybės ir komforto Converse prekės ženklas tapo nesenstančia klasika, kuri suderinama su labai skirtingais gyvenimo būdais. Universalumas leido susitapatinti su įvairiomis auditorijomis, kas ir garantavo prekės ženklo sėkmę.

Šį prekės ženklą ypatingai pamėgo pankroko žvaigždės, todėl jį nesunku susieti su pašėlusiomis asmenybėmis. Žvaigždėmis ženklintą avalynę, drabužius ir aksesuarus šiandien dėvi įvairių amžių, profesijų ir gyvenimo stilių žmonės. Converse įkvepia kurti nepamirštamas istorijas ir leidžia atsiskleisti drąsioms ir išskirtinėms asmenybės. Todėl nebijokite išlaisvinti savo maištingąją pusę.