Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 2 432
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Karl Lagerfeld – kas šis žmogus ir koks tai prekės ženklas?

Karl Lagerfeld tai vokiečių drabužių dizaineris, menininkas ir fotografas. Visą savo karjerą pradėjo ir vystė mados pasaulio širdyje – Paryžiuje. Nuolat dalyvaudavo įvairiuose mados renginiuose ir mano projektuose.

Garsiausiai dizaineris žinomas kaip vienų prabangiausių mados namų „Chanel“ vyriausiasis dizaineris ir kūrybos direktorius. Greta to, jis vadovavo ir italų mados namams „Fendi“. Tačiau svarbiausia čia paminėti, kad šalia tiek darbų, jis vadovavo ir savo vardu pavadintam prekės ženklui „Karl Lagerfeld“. Sakoma, kad šį prekės ženklą geriausiai apibūdina paryžietiškos klasikos ir lengvo roko stiliaus mišinys. Karl Lagerfeld pristato įspūdingos kokybės, išskirtinio dizaino, net ir su žaismingais elementais kolekcijas, kurioms neįmanoma atsispirti.

Kodėl jums reikia Karl Lagerfeld produkcijos?

Dar niekada nebuvo taip gera švęsti gyvenimą, nelaukti ypatingos progos, kai galėsite apsivilkti tą suknelę ar pasipuošti vieno kokybiškiausių prekės ženklų Karl Lagerfeld sukurtu aksesuaru. Šiandien Zalando kviečia pamiršti nusistatymus, kad tik per ypatingas progas jūs galite atrodyti taip, lyg būtumėte ką tik nulipę nuo podiumo. Paverskite kiekvieną savo dieną podiumu. Vos išėjote iš namų, o gal net vos tik išlipę iš lovos, įsivaizduokite, kad esate supermodelis. Leiskite sau atrodyti prabangiai. Leiskite sau eiti gatve užtikrintai ir iškėlę galvas. Leiskite sau puoštis iš švęsti kasdieną, o ne tik ypatingas progas.

Karl Lagerfeld produkcija apima įvairias aprangos detales bei aksesuarus ir avalynę. Tad galite drąsiai komplektuoti drąsaus kūrėjo sukurtas prekes į vieną bendrą įvaizdį, paversiantį jus didžiausia stileiva. Sakoma, kad aksesuarai dažnai pakeičia visą įvaizdį, tad pabandykite net ir blankių spalvų drabužius pagardinti ryškiaspalviais, dėmesio ištroškusiais aksesuarais. Kurkite tokį derinį, su kuriuo jaustumėtės nenugalimi.

Kokią Karl Lagerfeld produkciją galite rasti Zalando?

Zalando siūlo rinktis iš moteriškų ir vyriškų Karl Lagerfeld sukurtų prekių. Moterims siūloma rinktis iš didelio suknelių, marškinėlių, marškinių ar palaidinių, megztinių ir kardiganų, džemperių, striukų, švarkų, paltų, džinsų, kelnių, šortų, kombinezonų, sijonų, apatinių bei naktinių drabužių pasirinkimo. Taip pat siūlo kojinių ir pėdkelnių bei maudymosi drabužių asortimentą. Iš avalynės kolekcijų moterys galės išsirinkti mylimus sportbačius, aulinukus, basutes, aukštakulnius, klasikinius batelius, plokščiapadžius batus, įsispiriamus batelius, šlepetes bei paplūdimio avalynę. Iš aksesuarų skilties galėsite išsirinkti nuostabias rankines, papuošalus, akinius nuo saulės, diržus, galvos apdangalus, šalius, pirštines, netgi skėčius.

Tuo tarpu vyrams siūloma rinktis iš įvairių aprangos detalių, tokių kaip marškinėliai ar marškiniai, džemperiai, megztiniai, striukės, paltai, dalykinio stiliaus apranga, džinsai, kelnės, šortai, sportiniai drabužiai, apatiniai ir kojinės, chalatai, laisvalaikio drabužiai ir pižamos bei maudymosi drabužiai. Taip pat pateikiamas sportbačių, atvirų bei ilgaaulių batų pasirinkimas. O tarsi vyšnaite ant torto tampa aksesuarai: įvairūs krepšiai, kepurės, akiniai nuo saulės, diržai, papuošalai, šalikai bei skėčiai.