Moteriškos tamprės rudeniui / žiemai

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 40

Šiltos tamprės šilumai ir komfortui

Kas gali būti patogiau už drabužius, kurie neveržia, nespaudžia, yra pagaminti iš ypatingai tampraus audinio, kuris nevaržo judesių? Tokios yra šiltos tamprės. Nors dažniausiai jos asocijuojamos su sportu ir aktyvia veikla, galite rasti įvairiausių modelių, kurie skirti įvairiausiems deriniams bei veikloms. Kadangi tai itin universalus drabužis, pasirinkimas taip pat labai platus. O geriausius šiltų tamprių variantus rasite Zalando kataloge. Pasižvalgykite ir išsirinkite pačias patogiausias sau.

Tamprės ne tik sportui, bet ir kasdienai

Sportuojantys pritars, kad mankštinantis, bėgiojant ar atliekant jogos judesius, ypatingai svarbi judesių nevaržanti apranga. Plačiame Zalando asortimente rasite itin platų pasirinkimą įvairiausių ilgių, kirpimų bei spalvų tamprių. Tačiau patogios tamprės tokios pat svarbios ir kasdien atliekant įvairius darbus ar laisvalaikio metu. Rinkitės ne tik iš plačios spalvų paletės, bet ir raštų gausos. Jei patinka santūresnė apranga, jūsų laukia klasikiniai bei žemės ar pasteliniai atspalviai. O jei norite atkreipti dėmesį į savo kojas, jums padės ryškios spalvos ar gyvūnų kailių raštai. Labiau kelnes, o ne tampres primins odos imitacija, aksomas, net džinsas bei langelių raštai. Prie tokių kelnių derinkite ilgesnes palaidines, megztinius ar tunikas – tikrai neatrodysite kaip išsiruošusi į sporto salę.

Tai ypač patogus drabužis, tad patogu turėti kelis skirtingus modelius – tiek sportui, tiek laisvalaikiui. Jei ieškote būtent sportinių, pagalvokite kokia veikla užsiimsite ir išsifiltruokite paieškoje. Įvairūs gamintojai žino, kad kiekviename sporte atliekami kitokie kūno judesiai, tad jie siūlo skirtingus modelius: kad patogiai bėgiotumėte, važiuotumėte dviračiu, žaistumėte krepšinį, golfą. Jei daug judate, prakaituojate, rinkitės prakaitą garinantį audinį. Gamintojai nepamiršo ir lauke būnančių – pasiūloje ir šiltos tamprės, nepraleidžiančios vėjo.

Tamprios šiltos kelnės patogiam judėjimui

Tačiau tamprės ne tik suteiks judėjimo laisvę, bet ir neleis sušalti. Asortimente siūlomos tamprios šiltos kelnės, tad drąsiai dėvėkite jas ne tik vasarą, bet ir atvėsus orui. Peržvelkite mūsų katalogą – neabejojame, kad rasite tai, ko ieškote. Atraskite šiltų tamprių pasirinkimą pagal visus savo poreikius.