Kuprinės moterims

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 1 603

Atgal į miestą su kuprinėmis moterims, pritaikytomis jums!

Nuo kompaktiškų ir elegantiškų iki talpių ir patogių, kuprinės yra nepamainoma šiuolaikinės aprangos detalė. Jei ieškote patikimos, kasdienės bendražygės arba akį traukiančios, stilingos palydovės, ją atrasite mūsų plačiame asortimente.

Modernių kuprinių dizainas atsižvelgia į jūsų kasdienius poreikius — atskiri skyriai darbo reikmenims, elektronikai, mažos kišenėlės smulkesniems daiktams, ir dar lieka vietos piniginei ar knygai. Ergonomiškas dizainas leidžia praleisti visą dieną ant kojų nė kiek neapsunkus. Bijote lietaus? Daugelis kuprinių yra atsparios vandeniui, tad galite nebesijaudinti dėl peršlapusių daiktų. Mūsų siūlomos kuprinės — tai tobulas dizaino ir funkcionalumo mišinys, kur estetika persipina su praktiškumu.

Stilingas komfortas

Mūsų kuprinių moterims pasirinkime galite rasti aibę dizainų, derančių prie įvairiausių aprangos stilių. Solidumo įspūdį kuria imponuojanti sagtis, užseganti kuprinę per viršų, o laisviau galite jaustis su kuprine, kuri užsitraukia raišteliu vietoje užtrauktuko. Papildomo funkcionalumo suteikia pusiau turistinio tipo kuprinės su išorinėmis kišenėmis, kurių drobinė tekstūra atlaikys ir atšiauresnes sąlygas.

Prie odinio švarkelio ir džinsų puikiai tinka mažesnės, tamsesnių spalvų kuprinės. Tiesios, griežtos formos leidžia kuprinei derėti tiek prie ofiso, tiek prie laisvalaikio aprangos ir atrodyti jaunatviškai ir moderniai. O komfortą keliančioms aukščiau visko siūlome modernius pilno dydžio dizainus su paminkštintomis petnešomis ir nugarėlėmis, iš kurių galėsite rinktis tradicines pilnai atsiveriančias arba modernias, viršuje tiesiu užtrauktuku užsitraukiančias kuprines.

O naujovių ieškotojoms siūlome rankinių-kuprinių mišinius bei krepšius primenančias kuprines, kurias galėsite nešiotis rankoje. Atraskite save ir įkvėpkite kitus mados rytojumi!

Klasikiniai dizainai nesensta

Niekas nepakeis talpios ir patogios, vieno dydžio, tinkančio visiems, kuprinės. Ir į gamtą, ir į miestą, ir bet kur tarp vieno ir kito, kai kurios nesugeba rasti aprangos ar aplinkos, prie kurios neprisitaikytų. Amžinai jaunos, šios kuprinės neišeina iš mados ir neketina užleisti vietos laiko nepatikrintai inovacijai.

Taigi, nedelskite ir atsinaujinkite su mūsų siūlomais modeliais — ar tai būtų madinga naujovė, ar visom paskirtim tinkantis patikimas variantas, mes jį turime ir jūs juo nenusivilsite.