Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 111
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Sukurta jūsų, pagaminta Dune London

Dune London pradėjusi nuo mažos koncepcijos parduotuvės ikoniškoje Londono Oksfordo gatvėje. Kompanijos įkūrėjo svajonė buvo paprasta – sukurti įperkamą prabangios avalynės ir aksesuarų prekės ženklą. Londonas - mados epicentras su savo gyvybinga, įvairia ir kūrybinga energija, tai miestas, kuris nuolat įkvepia. Nors kompanija gimė Londone ir jį myli kaip savo namus, šiandien Dune London turi daugiau nei 350 parduotuvių visame pasaulyje. Kompanijos įkūrėjas, dizaineriai ir taip pat pirkėjai yra tikri avalynės specialistai, o dėmesys detalėms yra jų mantra. Jie ypatingai vertina savo gaminius ir gamyboje atlieka daugiau nei 120 procesų.

Dune London garsėja aukščiausios kokybės avalyne, rankinėmis ir kitais aksesuarais, kurioje tendencijos derinamos su nesenstančiu patrauklumu. Tai profesionalus meistriškumas ir kruopščios detalės, kurios apie gaminius pasako daugiau nei logotipas. Platus moterų ir vyrų stilių asortimentas. Dune London yra rafinuotas, siekiantis ir unikalus.

Avalynė - tarsi įvaizdžio pradžia

Kompanijos įsitikinimu, įvaizdis kuriamas nuo apačios į viršų, todėl avalynė visa ko pradžia. Nesvarbu kokia proga pasitaikys, pasiūla visuomet nustebins. Zalando asortimente atraskite naujausias Dune London sezono tendencijas ir įsigykite naujienas. Nuo įprastų kasdienių pusbačių iki sportinių batelių, akį traukiančių aukštakulnių, neįvertintų šlepečių ir kasdienių brogelių. Pajuskite ypatingą komfortą su naujausiais plokščiapadžiais batais. Nuo raištelių surišamų brogų ir pusbačių iki balerinos stiliaus ir sportinių batelių visuomet pasitarnaus kasdienei ir darbo aprangai.

Nesvarbu, ar šėlsite šokių aikštelėje, ar planuojate tapti geriausią įvaizdį susikūręs vestuvių svečias, ar tiesiog norite stilingai atrodyti dienos metu, asortimentas nudžiugins tinkama puikia aukštakulnių pora. Sportiniai bateliai tinkami ir savaitgalio išvykoms ir net keliauti į darbą. Nesvarbu, ar mėgstate įspūdingą dizainą, ar švarius, minimalius siluetus, sportinių batelių pasirinkimas tikrai viršys visus stiliaus lūkesčius. Nuo stambių plokščių padų iki kontrastingų platformų ir itin puošnių detalių – patogumo ir dizaino rasite visuose stiliuose. Suteikite savo kasdienybei stilingumo tiek namuose, tiek mieste ar paplūdimyje su šlepečių kolekcija. Šlepetės ir poilsio apranga – nuostabus šiuolaikiškas derinys, suteikiantis malonų komfortą ir nepriekaištingą įvaizdį neįdedant daug pastangų su įvairiais madingais ir klasikiniais profiliais.

O kas daugiau?

Turite aprangą, turite batus, dabar laikas paskutinėms detalėms. Pasinerkite į naujausią rankinių kolekciją, įskaitant krepšius, rankines ir portfelius. Naujausių modelių rankinės - praktiškiems ir stilingiems poreikiams - minkštos, glotnios, be pamušalo ir didesnių dydžių. Suteikite ypatingos charakteristikos savo įvaizdžiui su naujojo sezono tonais - nuo kupranugario kailio iki šokoladinio kroko ar tamsiai žalios iki jaučio kraujo raudonumo. Atraskite skrybėles, šalikus ir pirštines, į kurias galite susivynioti šaltuoju metų laiku. Akimirksniu pakeiskite aprangą naudodami stilingus aksesuarus: diržus su sagtimi, akinius nuo saulės, pintas skrybėles vasaros mėnesiams ir margintus šilko šalikus.

Zalando internetinėje parduotuvėje atraskite dabartinius Dune London sportbačius. Pasisveikinkite su naujais ryškiais gyvūnų atspaudais, spalvomis ir kontrastingais profiliais. Atkreipkite dėmesį į storus padus, šoninius dryžius ir techniškus audinius. Atnaujinkite savo drabužių spintą kokybiška avalyne, rankinėmis bei kitais aksesuarais.