Mano paskyra

Šiuo metu šios prekės nėra sandėlyje. Įveskite savo el. pašto adresą žemiau ir mes jums pranešime, jei prekė bus sandėlyje.

    Skydžio akiniai iš torto kiauto su stačiakampiais rėmeliais, tamsiai pilkais objektyvais ir auksinėmis detalėmis, kurios turi liūto emblema ant šventyklų.
    Škylimo akiniai su pilkais objektyvais, stačiakampio formos, blizgiu paviršiumi ir auksine detalė ant šventyklos.
    Akiniai nuo saulės su vėžlio kiauto rėmeliu, tamsiais lęšiais ir lygia tekstūra. Rėmelis turi apvalių kraštų ir lengvą dizainą.
    Žvyneliai akiniai nuo saulės su juodais lęšiais, katės akių formos, ir auksiniu "Versace" logotipu juodame stačiakampyje dėkle.
    Žalio kailio saulės akiniai su stambiu kvadrato formos rėmu. Aukso detalės, įskaitant medūzos elementą ant laiko. Tamsūs lęšiai su blizgiu paviršiumi.

    UNISEX - Akiniai nuo saulės - havana

    243,00 €su PVM

    Pradinė kaina:285,00 €-15%

    30 d. mažiausia kaina:257,00 €-5%

    Dabartinė pasirinkta spalva havana

    • Pasirinkta, havana
    • -
    • -
    • -
    • -
    • Pasirinkta, havana
    • -
    • -
    • -
    • -

    Sandėlyje nėra

    Gausite el. laišką, jei ši prekė atsiras sandėlyje.

    Medžiaga:
     
    Celiuliozės acetatas

    Rėmelių stilius:
     
    Retro kvadratiniai
    Raštas:
     
    Gyvūno raštas
    Lęšio atspalvis:
     
    Tamsus (3 kategorija)
    Apsauga nuo ultravioletinių spindulių:
     
    Taip
    Akinių dėklas:
     
    Kietas dėklas
    Prekės numeris:
     
    1VE54K03I-O12

    Bendras plotis:
     
    14.8 cm (55 dydis)
    Kojelės ilgis:
     
    14.2 cm (55 dydis)
    Tarpnosės plotis:
     
    1.3 cm (55 dydis)

    Versace