Sportbačiai moterims

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 8 019
lamundele
lamundele
lamundele·
elizaasofia
elizaasofia
elizaasofia·

Sportbačių atgimimas

Ar gali būti universalesnė avalynės už sportbačius? Sukurti sportui, atletų pėdų komfortui siekti puikių rezultatų, laikui bėgant, kedai pasidarė neatsiejama kojų puošmena. Universalumas yra sportbačių sėkmės raktas, kadangi juos galima avėti ir prie ofisinės, ir prie kasdieninės, sportinės aprangos, o gal net su suknelėmis ar sijonais? Sportbačiai atitinka visų norus, prie visko tinka bei yra tiek moterų, tiek vyrų, vaikų spintose. Dabar tai ne tik komfortas jūsų kojoms, bet ir stiliaus dalis.

Besidomintys mados tendecijomis šią vasarą privalo atsinaujinti

Dizaineriai į savo kolekcijas įtraukia tiek klasika tapusius modelius, juos pritaiko prie šiandieninių tendencijų bet ir kuria naujus. Zalando esanti sportbačių spalvų paletė yra išties plati, tad pasirinkti yra iš ko ir išsirinkti sau tinkamiausius batus nėra lengva. Sau tinkantį modelį ras kiekviena, tiek ieškanti klasikinių spalvų - juodos, pilkos, kreminės, kad galėtų priderinti prie aprangos einant kasdien į darbą, bet ir norinti labiau išsiskirti, atkreipti į save dėmesį ar tiesiog ieškanti patogumo, o gal stiliaus detalės, nes asortimente esanti didelė dalis sportbačių turi ryškių detalių, įpintų į klasikinius modelius, arba sudarytų vien iš jų.

Kedai įvairovė aplink mus

Dauguma gamintojų turi laiko patvirtintų, klasika tapusių kedų, kuriuos patobulina naujomis detalėmis ar spalvų deriniais. Tačiau kiekvieną sezoną pasiūlo ir naujienų, iš kurių išsirinks net pati išrankiausia pirkėja ir stiliaus sekėja. Žemas ar aukštas profilis? Storas ar siauras padas? Suvarstomi, o gal su užtrauktuku ar guma? Vienspalviai, o gal įvairių spalvų ar su aplikacijomis? O gal siekiate tvarumo? Šiuolaikinės technologijos leidžia kurti tiek iš įprastų medžiagų – odos, medvilnės, džinso, gumos, bet ir kurti tvarią avalynę iš perdirbtų medžiagų. O išsirinkus klasika tapusį modelį, galite būti rami, tikėtina, šis modelis bus madingas dar ne vienerius metus. Jums lieka tik pasinaudoti savo fantazija, derinti ir atrodyti stilingai, o svarbiausia – jaustis patogiai.

Iki šiol nei vienas žmogus dar nėra nusivylęs investicija į kokybišką avalynę, kurios dėka lengvai gali nueiti ne vieną, ne tris, o keliasdešimtis žingsnių kasdien!