Krepšinio batai vyrams

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 136

Krepšinio bateliai – tinkami ne vien krepšininkams

Kai kurių DNR užkoduota meilė krepšiniui, kai kurie prijaučia tam, nes yra lietuviai, o krepšinis juk lietuvių sportas. Kai kurie apie krepšinį nedaug ką ir težino: yra kamuolys, kurį reikia įmesti į krepšį. Ir nieko čia blogo: visi turime skirtingą skonį, skirtingus pomėgius, o ir iš prigimties visi esame paprasčiausiai skirtingi.

Visgi į pasaulį kartu su krepšinio populiarumu pradėjo belstis ir su krepšinio sportu susijusi apranga, kuri tinkama ne vien krepšininkams, žaidžiantiems šį žaidimą, bet ir žmonėms, kurie nori kurti sportišką stilių pasinaudodami krepšininkų aprangos detalėmis.

Nėra teisingo ar neteisingo būdo pasirinkti krepšinio batelių. Tai bateliai, kuriuos galite rinktis, jeigu norite turėti tiesiog patogią avalynę žaisdami, lygiai taip pat juos galite rinktis, jeigu norite aikštelėje tiek jaustis patogiai, tiek atrodyti stilingai, o galiausiai krepšinio bateliai yra stilinga aprangos dalis, tinkanti ir daug apie krepšinį nenusimanantiems žmonėms.

Krepšinio bateliai: ir į aikštelę, ir į vestuves

Krepšinio bateliai, visiškai įkvėpti šio sporto, suteikia ir užtikrina neprilygstamą komforto jausmą, o tai leidžia šiuos batelius avėti labai įvairiai.

Kaip jau ir pati sąvoka „krepšinio bateliai“ simbolizuoja – jie tikrai tinkami į krepšinio aikštelę. Didelis pasirinkimas gali jums padėti jaustis stilingiems netgi ten. Kas pasakė, kad sportinė apranga turi būti tik patogi, bet nebūtinai graži?

Krepšinio batelių įvairovė, suteikiamas komforto jausmas ir modernus dizainas leidžia juos avėti įvairiomis progomis ir už krepšinio aikštelės ribų. O kodėl gi neapsiavus jų ir į draugo vestuves? Derinkite drąsiai ir patogiai.

Ką siūlo Zalando?

Zalando rūpinasi jauno žmogaus įvaizdžiu, tad parinko būtent jauno ir nuotykių ištroškusio žmogaus temperamentui tinkamą krepšinio batelių kolekciją.

Negana to, kad čia rasite didelį krepšinio batelių pasirinkimą, čia taip pat galite rasti ir batelių, pritaikytų kitoms sporto šakoms: bėgimui, kūno rengybai, žygiui, alpinizmui, futbolui, tenisui, golfui, sporto salei, dviračių sportui ir dar daug įvairių.

Rinkitės nesijaudindami, nes didelis pasirinkimas leidžia jums išsirinkti būtent tai, ko reikia jums.