Katalogas

Produktų kiekis: 211
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Mustang – kuo ypatingas šis prekės ženklas?

Mustang prekės ženklas yra garsiausiai žinomas dėl savo kuriamos džinsinės produkcijos. Verta prisiminti, kad džinsas, kaip medžiaga, tikrai ne visada buvo maloniai sutinkamas gatvės stileivų. Nors džinso, kaip medžiagos, pradžia buvo sėkminga ir pritraukė didžiulį susidomėjusių srautą, ilgainiui jis ėmė mažėti, džinso populiarumas slopo.

Visgi ilgai netruko, kol džinsinė medžiaga ir iš jos kuriami produktai gautų antrąjį šansą. Jį gavus, atrodo, medžiaga nebepasitraukė iš mados namų rankų. Sakoma, kad neverta bandyti antrąkart išrasti dviratį, bet būtent taip, regis, buvo padaryta su džinsine medžiaga. Dabar neįsivaizduotume garsiųjų stileivų be džinsinių atributų savo garderobe. Prisiminus džinsinės medžiagos istoriją, labai svarbu paminėti, kad Mustang prekės ženklas kuria ne vien tik džinsines kelnes, bet taip pat siūlo ir plačią kitų aksesuarų ir aprangos detalių produkciją.

Tiesa, viskas prasidėjo dar 1932 metais nedideliame Vokietijos miestelyje Kunzelsau. Tada įmonė labiausiai orientavosi į darbo žmones – kad jie turėtų, ką vilkėti darbe. Kada gi čia įsipaišė džinsas? Štai 1948 metais kompanija sulaukė užsakymo: 300 džinsų porų. Mustng prekinis ženklas pirmąkart platųjį pasaulį išvydo dar kiek vėliau – 1958 metais. Ir nuo tada juos sunkiai kas galėtų pranokti dėl jų aukštos kokybės džinsinės medžiagos.

Mustang – ilgaamžė kokybė ir plati produkcija

Taip, Mustang priskirtume prie itin kokybišką produkciją kuriančio prekės ženklo. Nors dabar jie gamina ne tik džinsus ar iš džinsinės medžiagus sukurtus aksesuarus bei drabužius, kokybės klausimu tikrai neketina nusileisti. Dabar jų produkcijoje rastume prekių visiems poreikiams.

Ketinate eiti į vakarėlį? Šaunu! Kokybišką bei šiltą Mustang džemperį lengvai priderinsite prie sijono ir prie sportbačių ar suvarstomų aulinių. O gal keliaujate į išvyką? Didelis marškinėlių pasirinkimas: spalvų bei stilių gausa, tik rinkitės tai, kas atspindi jus.

Apie kasdienę aprangą net neverta kalbėti. Net jei ryte įšoksite į paprastus džinsus, apsivilksite neiššaukiančios spalvos marškinėlius, prigiebkite bent vieną porą kokybiškų ir itin stilingų batų porą. Tikrai neprašausite, o ir turėsite progą atspindėti savo stilių.

Kuo jums gali padėti Zalando?

Mes, Zalando, pasistengėme atrinkti didelę saują jaunimui tinkančios produkcijos. Atsižvelgta tiek į jaunimo poreikius, tiek į mados tendencijas. Galite būti tikri, jog produktai ilgaamžiai dėl savo kokybės ir atidumo detalėms. Vos keliais spustelėjimais Zalando svetainėje galite pasirinkti, ko ieškote. Ar jums reikia moteriškų drabužių? Gal vyriškų? O galbūt – tinkančių vaikams? Išsirinkę galėsite rinktis toliau: ieškote drabužių? Batų? Aksesuarų?

Viena geriausių funkcijų, kokią galite rasti Zalando – tai išmanus prekių išfiltravimas, atitinkantis tik jūsų pageidavimus. Filtruokite prekes pagal dydį, spalvą, kainą, medžiagą, ilgį. Galite taip pat rinktis iš specialių dydžių pasiūlymų, pagal sezoną ir netgi pagal kelnių tarpkojo ilgį! Išsirinkti patogią ir stilingą aprangą dar niekada nebuvo taip lengva.