Katalogas

Produktų kiekis: 402
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Sandro mados namai – Paryžius jūsų drabužinėje

Elegantiška estetika, rafinuotas funkcionalumas, lengva elegancija ir meilės bei mados sostinės dvasia – tai Sandro mados namai ir jų skiriamieji bruožai.

Mados namų įkūrėja Evelyne Chetrite savo mados namus ėmė kurti dar 1984 metais. Jos siekis buvo sukurti tobulą moteriška estetiką dvelkiančią apranga, kuri būtų ir elegantiška, kartu ir tinkanti šiuolaikinei moteriai, t. y. moderni ir sekanti pasaulio įvykius. Negana to, kūrėja norėjo į savo kūrybos procesą tarsi prieskonius pabarstyti androgeniškumo akcentus.

Dabar galime teigti, jog Sandro mados namų įkūrėjai ir kūrybos vadovei Evelyne Chetrite tai puikiai pavyko. Šiandien tai vienas sparčiausiai augančių prekės ženklų pasaulyje, priskiriamas prieinamam, bet prabangiam segmentui.

Pasirinkite Sandro ir įkvėpkite savo stilių Paryžiaus dvasia

Pasižvalgius po Sandro mados namų kolekcijas tik ir norisi svajoti. Įsivaizduokite save bevaikštančius Paryžiaus gatvėmis, o gal pusryčiaujančius ir mažose kavinėse geriančius kavą bei valgančius kruasaną. Įsivaizduokite save tarp visų Paryžiaus gatvės stileivų. O kartu įsijunkite mintyse prancūzišką muziką. Štai kokia nuotaika yra persmelktos Sandro prekės ženklo kolekcijos. Nesvarbu, ar pasirinksite eiti į universitetą, mokyklą ar darbą, galėsite būti tikri, jog jūsų stilius bus unikalus ir dvelkiantis Paryžiaus – meilės miesto – elegancija. O jei nuspręsite vakarą praleisti mieste, taip pat labai lengvai galėsite iš Sandro kolekcijos išsirinkti tinkamą drabužių derinį.

Aprangos detalės jau sukurtos ir pateiktos jums ant lėkštutės. Ką jums belieka padaryti? Nebijoti eksperimentuoti. Einate į vestuves? Puiku, rasite nuostabių detalių, iš kurių galėsite susikurti net ir vestuvinį įvaizdį. Einate į svarbų darbo pokalbį? Sandro prekės aukštos kokybės, tad atrodysite rafinuotai ir stilingai. Tik pasirinkite tai, kas labiausiai šaukia jūsų unidividualumą.

Ką rasite Zalando?

Galite ir vėl įsivaizduoti save Paryžiaus gatvėse. Galite tai daryti net ir sėdėdami ant sofos. Zalando jums parinko daugybę Sandro prekės ženklo produktų, išsiskiriančių dideliu dėmesiu detalėms ir itin aukštos kokybės. Galite kurti kokį tik norite drabužių derinį vos keliais paspaudimais. Įsivaizduokite save įvairiose gyvenimiškose situacijose ir paklauskite savęs, kokią žinutę tokiu atveju norėtumėte transliuoti. O tada tiesiog pasidairykite po prekes ir pabandykite pajusti, koks produktas atitinka jus.

Zalando glite nesudėtingai pasinaudoti paieškos sistema. Čia galite pasirinkti, kokiai lyčiai ieškote prekių. Taip pat visas prekes rūšiuoti pagal savo pasirinkimus. Galite rinktis norimą spalvą, dydį, kainą, medžiagą, ilgį ar net raštą.

Taip pat yra integruotas pasirinkimas, kuriuo pasinaudoję galėsite matyti tik prekes, pagamintas iš tvarių šaltinių ar nepriklausomai sertifikuotas. Kurkite savo stilių ir rūpinkitės savo aplinka vienu ėjimu. Zalando rūpi tai, kas rūpi jums. Prekės jau parinktos, o paieškos funkcija jau pasirengusi padėti jums išsirinkti unikaliausią aprangą, dvelkiančią Paryžiaus dvasia.