Krepšinio bateliai vaikams

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 97

Tinkami krepšinio bateliai vaikams – kelias į pergalę

Krepšinio bateliai vaikams yra nepaprastai svarbus mažųjų sportinės aprangos atributas. Ši avalynė žaidžiantiems krepšinį yra itin svarbi – juk nuo batelių gali priklausyti treniruočių kokybė, žaidimo eiga ir netgi rungtynių baigtis. Turbūt nė nereikia sakyti, kad atidžiai parinkti krepšinio bateliai vaikams gali padėti išvengti traumų. Tad nenumokite ranka į šios sportinės avalynės pasirinkimą ir skirkite tam tinkamą dėmesį.

Būtent krepšiniui skirti vaikiški sportiniai bateliai

Visų pirma neužmirškite, kad krepšiniui žaisti būtina rinktis ne tiesiog sportinius batelius – tai turi būti būtent krepšinio bateliai vaikams. Šie bateliai turi specialius stabilizatorius, labai reikalingus žaidžiant šį sportą – jų šonai ir užkulniai yra tvirti.

Itin platų krepšiniui skirtų sportinių batelių vaikams pasirinkimą galite rasti Zalando. Jie yra itin patogūs, kokybiški ir patvarūs. Mūsų siūlomi bateliai tiks įvairaus amžiaus ir sportinio pasirengimo mažiesiems krepšininkams ar krepšininkėms. Šie krepšinio bateliai vaikams leis efektyviai ir užtikrintai judėti krepšinio aikštelėje.

Kadangi krepšinis yra labai judrus ir dinamiškas sportas, bateliai vaikams turi užtikrinti stabilumą. Staigiai pakeitus judėjimo kryptį, šiems bateliams tenka didžiulės apkrovos. Todėl tikrai nederėtų taupyti ir rizikuoti pirkti per didelius batelius „išaugimui“. Taip pat nesirinkite pernelyg plačių batelių. Tokia avalynė bus nepatogi, joje pėda slidinės, padidės nutrynimų ar netgi traumų rizika. Be to, būtina užtikrinti, kad čiurna laikytųsi stabiliai, nesmukčiotų užkulnis.

Krepšinio bateliai vaikams – tik nauji

Taip pat geriausia rinktis lengvus batelius, kurie yra pakankamai minkšti, o jų padas – lankstus. Auliuko verčiau nesirinkti, jei nėra antsvorio ar bėdų su čiurnomis. Žinoma, labai svarbu įsigyti naujus batelius ir nesirinkti dėvėtų, mat dėvėti krepšinio bateliai vaikams jau bus išminti pagal ankstesniųjų savininkų pėdą ir naujajam savininkui gali visiškai netikti. Tai yra išties pavojinga ir gali netgi deformuoti vaiko pėdą.

Na, o tam, kad koja žaidimo metu jaustųsi patogiai, užtikrinkite, jog vaikas mūvėtų kojines. Jos nulems tinkamą sukibimą batelio viduje, padės išgarinti drėgmę.