Treningai vaikams

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 151

Patogūs treningai vaikams šiuolaikiniam stiliui

Sportiniai kostiumai yra universalus pasirinkimas, kuris turėtų būti kiekvieno vaiko drabužių spintoje. Vaikiški treningai, puikiai tinkantys kasdieniam dėvėjimui, sportui ir poilsiui, yra įvairaus dizaino ir spalvų iš visų jų mėgstamų prekių ženklų. Kadangi šiandien vaikams yra tiek daug galimybių sėdėti namuose prie ekrano, būtina užtikrinti, kad jie daugiau judėtų ir būtų sveiki bei laimingi. Įsigijus stilingus, unikalius ir funkcionalius treningus, tai bus vienas iš būdų skatinti sveikus įpročius lauke, o taip pat tinkamai leisti laiką namuose.

Zalando asortimente vaikiški sportiniai kostiumai gaminami laikantis tų pačių aukštų standartų, kaip ir suaugusiems skirti sportiniai kostiumai, tačiau taip pat yra pritaikyti vaikų skoniui, linksmo, spalvingo ir akį traukiančio dizaino. Treningai vaikams gali būti pagaminti iš šiltų, patogių ir tvirtų audinių, tokių kaip perdirbtas poliesteris, medvilnė ir aplinkai nekenksmingi audiniai. Galite rinktis iš daugybės stilių ir dizaino ypatybių, įskaitant briaunuotus kirpimus, užtrauktukus ir elastingą juosmenį su raišteliais, todėl jums neturėtų kilti problemų ieškant vaikiško sportinio kostiumo, kurį jiems tikrai patiktų dėvėti.

Vaikiški treningai dėvimi su pasididžiavimu

Zalando asortimente rasite vaikiškų sportinių kostiumų įvairių stilių ir dydžių, kad tiktų visiems vaikams nuo 0 iki 16 metų. Galėsite rinktis iš ikoniško, paprasto ar dinamiško dizaino, kamufliažinių raštų, gėlių dizaino ir daug daugiau. Taip pat drąsiai galite derinti su patogiais gobtuvais, šiltomis treniruočių striukėmis, tamprėmis ir kitais sportiniais vaikiškais drabužiais. Užbaikite įvaizdį su unikalia ir jų mėgstama sportine avalyne. Kad ir ką jie pasirinktų, vaikiški treningai gaminami naudojantis sportinės aprangos technologijomis kaip ir suaugusiems, parenkami audiniai, kurie neleidžia perkaisti ir greitai išgarina prakaitą.

Turėdami didžiulį įvairių treningų vaikams asortimentą, tikrai rasite kažką, kas jiems patiks. Be patrauklių klasikinių derinių ir gatvės stilių, rinkitės iš vaikiškų sportinių kostiumų su kai kuriais jų mėgstamais personažais. Vaikiški sportiniai kostiumai suteikia išskirtinio komforto lygio, laisvo kirpimo, minkštų ir lanksčių audinių, kurie juda kartu su vaiku ir padeda jaustis laisvai, nesvarbu, ar jis yra namuose, mokyklos žaidimų aikštelėje ar smagiai pramogaudamas dieną. Vaikiški sportiniai kostiumai taip pat yra įvairių spalvų, tokių kaip juoda, mėlyna, rožinė, raudona, žalia ir violetinė, kurios turėtų patikti net patiems išrankiausiems vaikams.

Populiariausias pasirinkimas, suteikiantis unikalų įvaizdį

Nuo sporto užsiėmimų iki poilsio savaitgaliais – Zalando asortimente įsigykite patvarių ir stilingų treningų vaikams. Kiekvienam berniukui ir mergaitei rasite aptemptų sportinių kostiumų, laisvų vilnonių sportinių kostiumų ir austų kelnių, nuo juodų iki ryškiai rožinių spalvų. Galite rinktis iš įvairių prekių ženklų, o sportinis kostiumas su išskirtinėmis detalėmis yra tiesiog būtinas.