Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 1 599
tedzenite
tedzenite
tedzenite·
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Emporio Armani – lengvai prieinama aukštoji mada

Vienas žinomiausių pasaulyje aukštosios mados kūrėjų, italas Giorgio Armani, jau būdamas įvertintas kaip unikalus, išskirtinis kūrėjas, prieš daugiau kaip keturiasdešimt metų įkūrė Emporio Armani. Šis prekės ženklas – aukštoji mada, prieinama platesniam vartotojų kiekiui, nes yra labiau pritaikyta kasdieniam dėvėjimui ir pasižymi mažesnėmis kainomis nei kitos dizainerio kolekcijos.

Zalando asorimente rasite platų pasirinkimą ne tik drabužių moterims, vyrams bei vaikams, bet ir įvairiausių kokybiškų aksesuarų bei batų. Pasižvalgykite, nes čia tikrai rasite tai, kas patrauks jūsų akį ir papildys jūsų garderobą kokybiškomis bei išskirtinėmis prekėmis.

Itališka kokybė jūsų stiliui

Moterims siūlome išskirtinio dizaino aksesuarus, puoštus gerai atpažįstamu logotipu: rankinės, batai ir sportiniai bateliai, diržai, šalikai. Taip pat gausu apatinio trikotažo, dekoruoto elastinėmis juostomis su logotipu. Rasite ir drabužių pasirinkimą: įvairių modelių ir spalvų džinsai, palaidinės, suknelės ir lauko drabužiai. Jie puikai derinami kartu, tačiau dėl stiliaus, spalvų gamos, juos lengvai priderinsite prie jau turimo garderobo. O ryškios rankinės ar kiti aksesuarai gali tapti jūsų akcentinėmis detalėmis.

Vyrams taip pat paruošėme platų ne tik drabužių, apatinių, bet ir batų bei aksesuarų pasirinkimą. Asortimente rasite daugiausia ramias, klasika tapusias spalvas: juodą, pilką, baltą, tamsiai mėlyną, tad jos lengvai įsilies į jūsų spintą. Gausus pasirinkimas trikotažinių trumpikių, klasika tapusių dėl elastinės gumos, dekoruotos logotipu. Ir, žinoma, aksesuarų gausa. Čia jūsų laukia išskirtiniai, prabangūs laikrodžiai, batai, sportiniai bateliai, diržai.

Nepamiršome ir vaikų. Rasite nuo Emporio Armani logotipu žymėtų šliauštinukų patiems mažiausiems, iki drabužių bei batų paaugliams. Jus nustebins įvairovė ne tik drabužių, bet ir aksesuarų – nuo čiulptukų ir buteliukų iki plaukų lankelių, diržų bei batų. Leiskite mažiesiems stileivoms išsirinkti patiems ir kurti stilių nuo vaikystės.

Emporio Armani – jūsų išskirtinumui ir klasiškam stiliui

Nesvarbu, kokį stilių dėvite, šio prekinio ženklo rankinę ar laikrodį priderinsite prie kiekvieno jų. Pasitelkite fantaziją, derinkite ir pasikliaukite itališku stiliumi bei kokybe. Neabejotinai Emporio Armani jūsų stiliui suteiks prabangos jausmo. Jei dar neišbandėte itališkos kokybės, tai padarykite su šiais mados namais.