Pūkinės striukės

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 162

Pūkinės striukės – neįtikėtina šiluma spaudžiant šaltukui

Šaltuoju metų laiku norisi susisupti į kuo šiltesnius drabužius. Iš viršutinių drabužių apskritai tikimasi, kad jie ne tik veiksmingai šildys, bet ir saugos nuo kiaurai košiančio vėjo. Kitaip tariant, norime jaustis tarsi meškos ausyje. Na, o tokį jausmą ir patogumą bei šilumą šalčių metu užtikrinti neabejotinai gali pūkinės striukės. Jos yra lengvos, jaukios, malonios dėvėti ir neįtikėtinai šiltos.

Na, o kaip išsirinkti tinkamą pūkinę striukę? Visų pirma, viršutiniai drabužiai paprastai perkami ne vienam sezonui, tad verta investuoti į kokybę.

Pasidomėkite pūkinės striukės užpildu

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokį užpildą turi pūkinės striukės. Užpildas gali būti natūralus arba sintetinis. Natūralus užpildas – tai pūkai ir plunksnos. Pagrindinė dalis turi būti pūkų, o plunksnų – mažesnė, nes jos saugo pūkus nuo vėlimosi.

Sintetiniai užpildai gali būti atsparesni drėgmei, pūkinės striukės su tokiu užpildu dažnai lengviau prižiūrimos. Tačiau jei yra labai šalta, visgi geriau šildo pūkinės striukės su natūraliais užpildais – jos tikrai neleis sužvarbti net ir įspūdingų šalčių metu.

Šios striukės turi būti sudygsniuotos siūlėmis, kad užpildo sluoksnis nesukristų. Jei dvejojate dėl striukės dydžio, verčiau rinktis didesnę – ji atrodys jaukiau, be to, po tokia striuke galėsite pasivilkti megztinį, kad būtų dar šilčiau.

Kruopščiai prižiūrėkite striukę

Labai svarbu atsižvelgti į gamintojo nurodymus ir striukę prižiūrėti pagal juos. Pūkines striukes stenkitės skalbti arba valyti kuo rečiau – tik tada, kai tikrai reikia.

Jei norite apsaugoti nuo šaltuko bei žvarbaus vėjo ir galvą, išgelbės pūkinės striukės su kapišonu. Suprantama, pūkinės striukės apskritai pasižymi itin didele modelių gausa – galite rinktis trumpesnę ar ilgesnę, su diržu ar be jo, su apykakle ir be jos. O štai pūkinės striukės spalvos ir raštai padės išreikšti jūsų skonį bei stilių. Tad galite rinktis ryškių spalvų striukes, taip pat su raštais, užrašais ar kitomis detalėmis, netgi blizgučiais. O jei mėgstate santūrumą, taip pat rasite jums tinkantį variantą.