Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 612
28cal
28cal
28cal·

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Timberland – kūrėjai iš didžiosios raidės

Jeigu jums kiltų klausimas, kur viskas prasidėjo, štai jums atsakymas: 1918 metais mažame avalynės fabrike Masačiusetso valstijoje. Ten savo batsiuvystės mokslus pradėjo Nathanas Swartzas, vėliau tapęs didelės Timberland įmonės įkūrėju.

Nors batai yra Timberland pagrindinis varikliukas, jie gali pasiūlyti ir didesnį prekių pasirinkimą. Kūrėjai augo ir plėtėsi, o dabar jie jums siūlo išbandyti daugybę metų kurtą ir laiko išbandytą techologiją.

Pagalvokite iš kitos pusės: ar jums reikia avalynės? Tikrai taip. Avalynės reikia mums visiems, ją kasdien avime ir tai neišvengiama. Tad verčiau puoškite savo kojas dailia avalyne, pagaminta iš tvarių ir kokybiškų medžiagų. Rinkitės Timberland.

Įvaizdžio kūrimas su Timberland – vienas malonumas

Nesvarbu, ar jums reikia avalynės, ar ieškote kitų aksesuarų, Timberland jums gali tai pasiūlyti. Pirmiausia, leiskite sau garsiai ir drąsiai įvardinti, ko norite būtent jūs. O toliau teliks entuziastingai žvalgytis po įvairius pasiūlymus. Čia jums puikiausiai padės vaizduotė.

Įvaizdžio kūrimas – gana smagus užsiėmimas. Vieni pradeda derinti nuo avalynės, kiti ja pabaigia. Yra derinančių aprangą prie papuošalų ar net akių šešėlių spalvos. Tai tik įrodo, kad nėra nei teisingo, nei neteisingo varianto kurti dienos įvaizdį. Tai – labai įdomus užsiėmimas, ypač kai skiriame tam daugiau laiko ir net pažvelgiame kaip į žaidimą. Įvairios spalvos, įvairios medžiagos, įvairūs aksesuarai – sudėkite viską į vieną ir žiūrėkite, kas gausis.

Zalando skatina jus plėsti akiratį ir nepamiršti žaisti. Gal visiems kartais būtų naudinga nustoti rengtis taip, kaip sako kiti. Pabandykite įsiklausyti į savo stiliaus šauksmą.

Ką jums gali pasiūlyti Zalando?

Kurdami derinius su Timberland kolekcijomis, galėsite rinktis iš plačios spalvų bei medžiagų paletės. Jeigu norėsite avalynės, galėsite rasti variantų nuo aukštakulnių, iki basučių ar sportbačių.

Jeigu turite noro, galite peržvelgti prekes, gaminamas tik iš tvarių šaltinių arba nepriklausomai sertifikuotas. Neišsižadėkite savo vertybių. Zalando rūpi tai, kas rūpi jums.

Dabar Timberland siūlo ne tik platų batų asortimentą, bet ir didelį ir įvairų kitų aksesuarų pasirinkimą. Zalando tikisi, kad taip jūs galėsite gerokai laisviau ieškoti būdų savo individualiam stiliui skleistis.