Pirštinės vaikams

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 66

Žavios ir šiltos pirštinės vaikams

Artėja šaltasis metų laikas, o gal ruošiatės netikėtiems demisezono oro pokyčiams? Jūsų vaikas mėgsta leisti laiką lauke, tad jums itin svarbu atžalą apsaugoti nuo šalčio ir nemalonių potyrių? Galbūt keliausite slidinėti? Įsigykite jaukias, gražias ir kokybiškas pirštines vaikams jau šiandien.

Šis aksesuaras turi būti kiekvieno mažylio spintoje – juk vaikų oda jautri, o noras tyrinėti pasaulį dažnai nustelbia šaltį lauke, nemalonų orą. Pasirūpinkite, kad jūsų smalsuolis ar smalsuolė būtų ne tik drąsūs atradėjai, bet ir pasiruošę įvairiems orams.

Kurias verčiau rinktis – kumštines, o gal pirštuotas?

Egzistuoja du pagrindiniai, patys populiariausi pirštinių tipai – pirštuotos bei kumštinės. Siūlome įžvalgų, kuo kiekvienas variantas pranašus. O gal jau žinote, ko jums reikia? Naršykite Zalando pirštinių vaikams katalogą ir įsigykite.

Pirštuotos puikiai tiks įprasto šaltuko dienoms, kai reikia apsaugoti rankų odą, tačiau speigas dar negąsdina. Jei atšąla itin smarkiai, tinkamesnis variantas – kumštinės. Nors jos ir nėra tokios patogios atliekant kruopščius pirštų judesius, mažesnis paviršiaus plotas leidžia šiam aksesuarui išgarinti nedaug šilumos. Taip pat mažuosius gali pradžiuginti kumštinių pirštinių dizainas – juk jos primena mielų gyvūnėlių letenėles ir yra nepaprastai jaukios. Žinoma, jei laukia sniego karas ar senio besmegenio lipdymas, dairykitės neperšlampančių kumštinių modelių. Spręskite pagal lauko temperatūrą bei vaikų pomėgius.

Kokias pirštines vaikams siūlo Zalando?

Zalando rasite daugybę variantų – jų gausa garantuos, kad išsirinkti pavyks nesunkiai. Tai dar lengviau padaryti padės išplėstinės paieškos funkcija. Na, o savarankiški vyresnieji gali išsirinkti ir patys.

Asortimente rasite daugybę garsių prekės ženklų siūlomų variantų, garantuojančių kokybę ir atpažįstamumą. Netrūksta ir įprastų, funkcionalių modelių – kumštinių bei pirštuotų, neutralių ar ryškių spalvų. Siūlome ir komplektus – patogu įsigyti kartu ir pirštines, ir derančią kepurę ar šaliką. Žinome, kad vaikams bei paaugliams naršyti internete ne mažiau svarbu, nei nesušalti. Todėl Zalando atrinkome ir modelių be pirštų ar su išmaniųjų ekranams pritaikytais pirštų galiukais. Peržvelkite katalogą, derinkite prie vaiko pomėgių ir jau turimų laukų drabužių. Neabejojame, kad išsirinksite.