Megztiniai moterims

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 7 548
sarah.foxx
sarah.foxx
sarah.foxx·

Nepakartojamai jaukūs megztiniai tik jums

Netikėtai užklupo vėsesni orai? Apgalvotai ruošiatės artėjančiam šaltukui? Ieškote žavios liemenės marškinių pagyvinimui, lengvo nertinio, chalato komfortą primenančio megztinio? Zalando pasiūlymai jūsų tikrai nenuvils.

Būtent jūsų patogumui pateikiame didžiulį katalogą, kupiną variacijų. Naudodamiesi patogiąja paieškos funkcija nesudėtingai surasite savo favoritą. Rinkitės drabužio audinį, prekės ženklą, raštą, spalvą, net rankovės ilgį. Pavyks aptikti ne vien įprastų gamintojų rūbus ­– džiuginsime ir garsių dizainerių gaminiais. Atverkite Zalando katalogą ir mėgaukitės įvairove.

Išskirtinės derinimo variacijos

Daug patarinėti, kaip dėvėti tokį populiarų ir numylėtą drabužį, kaip megztinis, tikrai nereikia. Kiekvieno mūsų spintoje glūdi bent keletas megztinių, džemperių, švarkų ar nertinių. Visgi dalinamės pora naudingiausių mūsų pastebėjimų.

Kiekvienam stileivai rekomenduojame spintoje turėti kokybišką, pralaidaus audinio, juodos spalvos megztinį aukšta apykakle, užsimaunamą per galvą. Šis drabužis geriau žinomas golfo vardu. Daugelį nustebins, kiek daug skirtingų aprangos derinių galima sukurti šio rūbo pagalba. Išbandykite patys.

Pūstos rankovės grįžo į madą. Jei dvejojate, kokio būtent modelio trūksta jūsų spintai, siūlome šiltus megztinius kiek pūstomis, laisvesnėmis rankovėmis, turinčius susiaurėjimus riešų srityje. Kartais – paaukštintą apykaklę. Susipažinkite su mūsų selekcija ir nuspręskite, ar jus taip pat žavi šis variantas.

Patogiausias šaltųjų orų kompanionas – gal ne tik?

Nors šis drabužis dažniausiai asocijuojamas su šaltojo metų sezono jaukumu, vėsa, gelstančiais lapais ir šilto gėrimo puodeliu, nenuvertinkime potencialo. Džemperį net vėsesnę vasaros dieną dėvėkite vietoj striukės. Nertinį trumpomis rankovėmis dėvėkite tarsi įprastus marškinėlius, taip suteikdami deriniui rafinuotumo. Pailginto modelio megztinį išdrįskite dėvėti kaip suknelę ar tuniką.

Vienintelė riba – jūsų fantazija. Nieko nelaukite ir kurkite nuostabius aprangos komplektus visais metų laikais su Zalando.

Visai kaip močiutės megztas

Mes žinome, jog rankų darbo mezginiai, ypač mielosios močiutės kurpti, yra patys jaukiausi ir brangiausi. Suprantame šį sentimentą, todėl jums siūlome šimtus šilčiausios vilnos, medvilnės, nertus vąšeliu variantus. Įvairūs raštai taip pat primins meistrišką meistrų išmonę. Panaršykite Zalando katalogą ir atraskite sau tinkamiausią variantą.

Kad ir koks oras už lango, naujas, išskirtinis megztinis pakels nuotaiką ir užpildys nišą jūsų spintoje. Pamilkite mūsų modelius jau šiandien.