Polo marškinėliai vaikams

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 574

Kokybiški polo marškinėliai vaikams

Mąstote, ko dar trūksta jūsų atžalos spintai? Norite varianto, kuris būtų ir kokybiškas, ir funkcionalus, ir nesudėtingo, aiškaus, klasikinio dizaino, ir atrodytų prabangiai? Esate tinkamiausioje vietoje – naršykite Zalando vaikiškų polo marškinėlių katalogą ir atraskite.

Jei šių marškinėlių atsiradimo istoriją sektumėte iki ištakų, pastebėtumėte tai, kad jie buvo originaliai dėvėti polo žaidimo dalyvių, prieš tai – teniso žaidėjų. Polo žaidimas buvo žaidžiamas jojant ant žirgų, todėl itin svarbus buvo aprangos patogumas. Lygiai taip pat teniso atveju – judėjimo laisvė buvo prioritetas. Tai reiškė, jog rūbai turėjo būti prigludę, nesiplaikstyti, būti lankstūs.

Tuo tarpu tai, kad polo buvo žaidžiamas aristokratų, lėmė ištaigingą polo marškinėlių dizainą bei tai, kad jie iki dabar siuvami iš pačios geriausios kokybės medvilnės. Medvilnė pasižymi itin geru drėgmės sugėrimu ir pralaidumu orui, yra švelni ir maloni dėvėti. Todėl rinkdamiesi šiuos marškinėlius savo vaikui, galėsite būti tikri dėl jų komforto.

Sofistikacija ir atsparumas laikui

Polo marškinėliai populiarumo nestokoja nuo pat sukūrimo prieš šimtą metų. Nuostabu ir tai, kad pirminio modelio dizainas menkai skiriasi nuo šiuolaikinio. Akivaizdu, jog šis viršutinis drabužis absoliučiai nepavaldus laikui.

Ne mažiau svarbus ir marškinėlių teikiamas rafinuotumas. Argi ne puiku, kad jūsų atžala dėvės ne tik patogų, bet ir stilingą, prabangią istoriją turintį drabužį? Rinkitės variantus, siūtus žinomų prekės ženklų – puikus atpažįstamumas, ilgametė patirtis, aukšta kokybė. Jūsų vaikas užtikrintai sportuos, vaikščios į mokyklą ir augs.

Polo marškinėlių selekcija Zalando

Atrinkome jums daugybę vaikiškų marškinėlių. Svarbu tai, kad mūsų kataloge gausu variantų tiek patiems mažiausiesiems, tiek paūgėjusiems vaikams, tiek paaugliams. Nesudėtingai aprengsite savo mažylį, o vyresni vaikai nepaprastai džiaugsis gavę galimybę išsirinkti drabužėlį patys.

Esame įpratę prie klasikinio polo marškinėlių varianto – baltos spalvos trumparankovio modelio. Visgi mes jums siūlome daugiau variacijų. Turime įvairių spalvų – juodų, rausvų, mėlynų bei kitų. Taip pat vaikus šildys ilgarankoviai drabužio variantai, kurie ne tik žavūs, bet ir nepaprastai jaukūs. Perželkite Zalando kolekciją jau dabar.