Vyriškos piniginės

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 523

Nepakeičiamas aksesuaras – vyriškos piniginės

Ar gali būti kas netvarkingiau, nei nutrinta, nusidėvėjusi, apiplyšusi piniginė? Tikriausiai ne. Tai aksesuaras, kuris yra nuolat naudojamas, dažnai traukiamas iš kišenės, kuprinės ar rankinės, tad jis gan greit nusidėvi ir apsitrina. Zalando internetinė parduotuvė siūlo itin platų kokybiškų vyriškų piniginių pasirinkimą.

Norite atsinaujinti, o gal ieškote dovanos? Piniginė gali tapti puikia dovana. Tik nepamirškite prieš įteikdami į vidų įdėti pinigėlį – kad pritrauktų jų dar daugiau. Zalando rasite pinigines įvairiausiems skoniams – nustebinsime net pačius išrankiausius.

Aplinkui, tikriausiai, nerasime žmogaus, kuris neturėtų piniginės. Jų būna įvairių: didelių ir talpių, sulenkiamų ar visai mažų. O kokia patogesnė jums? Pasidairykite paieškoje. Jei sunku rasti, pasinaudokite paieškos filtrais: nusistatykite norimus kriterijus.

Didelis pasirinkimas kiekvieno poreikiams

Jau klasika tapo juoda odinė, per pusę perlenkiama piniginė, kuri puikiai telpa į kišenę, ją patogu laikyti rankoje, joje telpa tiek popierinės kūpiūros, tiek monetos ir kortelės. Zalando itin didelis pasirinkimas būtent tokio modelio. Pinigines derinkite prie diržo ar batų. Ji gali būti ir jūsų akcentas ar stiliaus dalis.

Jei ieškote kažko įdomesnio, siūlome plačią spalvų paletę, kurioje ne tik ruda ir juoda, bet ir ryškios spalvos. O jei piniginė būtų spalvota? Su paveikslėliais ar raštuota? Pastebime, jog popierines kupiūras ar monetas nešiojančių su savimi mažėja, todėl siūlome ir itin mažų, kuriose telpa vien kortelės.

Jus nustebins itin platus gamintojų pasirinkimas. Galite rasti daug gerai žinomų prekinių vardų, kurių logotipus matysite ant piniginės.

Siūlome odinius, tekstilinius, netikros odos gaminius. Ekologijos mylėtojus nudžiuginsime prekėmis, pažymėtomis tvarumo ženklu – išsirinkę tokią piniginę žinosite, kad ji pagaminta aplinkai saugiu būdu arba iš dalinai perdirbtų medžiagų.

Piniginė – vienas svarbiausių aksesuarų

Kadangi piniginė dažnai naudojama, ją išsitraukiame parduotuvėse, kitose mokėjimo vietose, akis dažnai už jos užkliūna. Pamatę žmogaus piniginę, galime lengvai susidaryti pirmąjį įspūdį apie jos savininką – ar ji nauja, tvarkinga, ar aptrinta ir apiplyšusi. Juk sako, kad pinigai mėgsta tvarką. Gal laikas atsinaujinti savąją?