Seilinukai

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 194

Seilinukai – būtiniausi mažylio aksesuarai

Su kiekvienu valgymu jūsų mažylis tai daro vis geriau ir geriau. Vis dėlto, tikimybė, kad jo lėkštėje esantis maistas neatsidurs ant drabužėlių nėra didelė. Laimė, šioje vietoje gelbėja seilinukai, kurie palengvina valgymo procesą ir apsaugo rūbus bei staltieses nuo dėmių. Kol jūsų atžalėlė pradeda tvarkingai valgyti, prireikia nemažai laiko, todėl nuo jų auginimo seilinukai nėra atsiejami.

Zalando asortimente siūlome jums platų seilinukų pasirinkimą. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairiausių raštų, medžiagų ir tipų seilinukus, kurie pasitarnaus skirtingais vaikučio auginimo etapais.

Funkcionalios ir puikiai atrodančios kaklo prijuostėlės

Seilinukai dėl savo funkcionalumo keliauja su jūsų kūdikiu kone visur. Dėl šios priežasties galite pastebėti, kad šiandien šie aksesuarai gali puikiai derėti ir su vaiko apranga. Tai gali būti net puošnus akcentas. Kokybiškos medžiagos, žaismingi raštai ir išskirtinės spalvos suteikia šioms kaklo prijuostėlėms pranašumą ir leidžia įsilieti į mažylio garderobą. Kai kurios jos atrodo kaip skarelės, todėl jų galima nenuimti kone visą dieną. Tai gali būti kaip stilinga aprangos dalis, bet kartu ir apsaugoti nuo nešvarumų, ypatingai tada, kai mažyliui kalasi dantukai.

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Seilinukų pasirinkimas šiandien itin gausus. Galite pastebėti įprastus medvilninius, kurie itin patogūs naudoti ir tinkami kone visur – namuose, kieme ar automobilyje. Jie apsaugo vaikučio darbužius nuo dėmių, o speciali kišenėlė apsaugo ir jūsų namus nuo trupinių. Taip pat labai populiarūs seilinukai su rankovėmis. Jie suteikia visapusišką apsaugą nuo išsipurvinimų ir tinkami ne tik valgant, bet ir žaidžiant kieme. Kaip labai ilgaamžišką ir lengvai prižiūrimą variantą galima rinktis ir silikonines kaklo prijuostėles. Jos atsparios bet kokiam maistui ir skysčiams, o kartu ir labai patogios bei lengvos.

Įsigijus šį kokybišką vaikišką aksesuarą verta nepamiršti, kad norint išlaikyti jo gerąsias savybes būtina tinkama priežiūra. Dėl šios priežasties svarbu skaityti priežiūros etiketes. Mažylių kaklo prijuostėlės būna pagamintos iš įvairiausių medžiagų – nuo ekologiškos medvilnės iki silikono. Todėl reikia atkreipti dėmesį į etiketėje nurodytus tinkamiausius valymo būdus. Kartais seilinukai tinkami skalbti skalbimo mašinoje, o kartais – juos reikia valyti iškart rankomis. Tinkama priežiūra užtikrins aukščiausią produkto kokybę ir garantuos ilgaamžiškumą.