Minkšti žaislai

Populiariausi filtrai

Minkšti žaislai – švelnus jaukumas

Vaikams augant, jiems būtini įvairūs žaislai. Jie užtikrina saugumo jausmą, ugdo vaizduotę, padeda užmigti bei suteikia drąsos. Labai svarbu lavinti vaiko mąstymą, fantaziją bei pažindinti su pasauliu nuo pat mažų dienų. Pliušinis žaislas gali atstoti puikų žaidimų draugą, gerinti socialinius įgūdžius ir palaikyti kompaniją, kai tėvų, brolių ar sesių nėra šalia. Zalando savo asortimente turi įvairių minkštų žaislų, tad kviečiame pasidairyti – mes jumis pasirūpinsime.

Vieni populiariausių minkštų žaislų yra pliušiniai gyvūnai. Itin dažnai mažyliai renkasi laukinius gyvūnus – liūtus, driežus, dramblius ar net lokius. Tokius, kuriuos įprastai mato tik knygose ar animaciniuose filmuose. Nesijaudinkite, Zalando pasirūpino gyvūnijos įvairove. Be jau anksčiau minėtų galime pasiūlyti pliušinį krabą, lapiną ar pingviną. Tai žaislai, kurie ne tik supažindina vaikus su gamtos gyventojais, bet ir ugdo jų raidą.

Minkšti žaislai padeda jūsų vaikui socializuotis ir gerina jo ar jos empatijos įgūdžius. Vaikai mėgsta reikšti emocijas ir rodyti naujus dalykus prieš savo nebylųjį draugą ar draugę. Jie gali suteikti jam ar jai vardą, priskirti pareigas ir sukurti visą gyvenimo istoriją. Tai taip pat padeda pažinti žodžius bei moko garsų. Tarsi du viename – jūsų vaikui smagu ir gera, o kartu jis taip pat treniruoja savo kalbinius gebėjimus.

Smagūs žaislai vaikams – netradicinis pasaulio suvokimas

Matote, kad jūsų vaiką sunku sudominti ir norite rasti jam unikalų bendražygį? Tuomet rekomenduojame išsirinkti kiek netikėtą ir žaismingą žaislą. Savo internetinėje parduotuvėje turime itin linksmų žaislų, kurie įkūnija įvairius valgomus objektus – brokolį, pelėsinio sūrio gabalėlį ar sausainį su šokolado trupiniais. Taip galėsite vaikui papasakoti daugiau apie maisto ruošą ir įvairius produktus, kuriems scenarijų sukurs jūsų atžala.

Savo mažylį taip pat galite supažindinti su jį supančia kasdienybe ir įsigyti padidintas realaus gyvenimo objektų kopijas žaislų pavidalu – naminį augalą vazone, sąsiuvinį ar drožtuką. Taip jis įgis galimybę patyrinėti objektus, kuriems galbūt dar yra per jaunas. Tokios asociacijos ugdo humoro jausmą ir neleidžia jūsų vaikui visko priimti pernelyg rimtai.

Migdukas – saldaus miego garantas

Jeigu jūsų mažyliui sunku užmigti, jį ar ją trikdo išoriniai dirgikliai, būtina rasti sprendimą, nes kokybiškas miegas itin svarbus vaiko vystymuisi. Norėdami padėti savo atžalai lengviau panirti į sapnų karalystę, nedelsiant įsigykite mielą kompanioną. Tokiu atveju rekomenduojame migduką. Migdukas – tai žaislo ir pliušinio apkloto ar skaros derinys, kuris padeda nurimti.

Savo asortimente turime tvarių ir ekologiškų migdukų, kurie pasiūti iš natūralaus medvilnės pluošto. Šis audinys nedirgina odos, yra ilgaamžiškas ir lengvai prižiūrimas. Tokį žaislą patogu suimti, liesti ir glausti prie savęs. Jei jūsų mažylis netyčia išteps savo mylimą bičiulį, jį lengvai išplausite ir greitai išdžiovinsite, tad kitą naktį jis vėl galės apsaugoti jūsų vaiko sapnus. Zalando džiaugiasi visais vaikais, tad leiskite jiems džiaugtis ir jūs.