Žieminiai kombinezonai

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 48

Žieminiai kombinezonai – nebaisus joks šaltas oras

Žiema – jaukių švenčių, sniego pusnių ir karšto šokolado metas. Tai laikas, kuomet norisi, kad jūsų vaikas kuo ilgiau būtų gryname ore, mėgautųsi jo teikiamais malonumais ir galėtų drąsiai žaisti be rūpesčių. Zalando gali pasiūlyti įvairių šiltų kombinezonų skirtingo amžiaus vaikams. Mes pasirūpinsime jumis ir jūsų atžalomis.

Mėgstate ilgus pasivaikščiojimus gamtoje, kol jūsų mažylis tyliai snaudžia vežime? Savo parduotuvėje turime garsiausių prekinių ženklų drabužių, skirtų itin atšiaurioms sąlygoms. Tad galite nesijaudinti – jūsų vaikui niekas negresia. Rinkitės sau patogiausią modelį: su užtrauktukais, spaudėmis ar lipdukais. Taip lengvai galėsite pervystyti ar perrengti savo mažylį.

Jūsų sūnus ar dukra jau bando vaikščioti pats? Tokiu atveju pasidairykite į neperšlampančio audinio kombinezonus. Vaikui netyčia suklupus, lengvai apsisaugosite nuo drėgmės, sniegą tiesiog nubraukę ranka. Jūsų patogumui galime pasiūlyti komplektų su kumštinėmis pirštinėmis. Jos taip pat siuvamos iš vandeniui atsparios medžiagos, tad lipdyti ir žaisti su sniegu galėsite be rūpesčių.

Džiaugsmui su rogutėmis

Daugelis vaikų neįsivaizduoja šaltojo metų laiko be čiuožinėjimo nuo įvairių kalnų ir kalvų. Drąsiai leiskite savo vaikams žaisti lauke su mūsų siūlomais kombinezonais – jie patvarūs, universalūs ir šilti. Žiemą dienos trumpesnės, tad nerimaujate dėl savo atžalos saugumo? Rekomenduojame įsigyti modelį su jau įsiūtais atšvaitais. Taip jis ar ji bus apsaugotas nuo pavojaus tamsoje.

Norite, kad jūsų vaiko rūbas būtų funkcionalus? Zalando internetinėje parduotuvėje rasite kombinezonų tiek su nuimamu dirbtiniu kailiu, tiek su nusegamu kapišonu. Jis puikiai apsaugos prasidėjus pūgai ir sniego gniūžčių karo metu. Kailis sušlapo? Ne bėda – tiesiog nusekite jį ir jūsų vaikas galės tęsti linksmybes su draugais. Planuojate paskambinti ir pranešti, kad jau laikas pietų? Rinkitės modelį su įsiūtomis kišenėmis, kur jūsų vaikas galės įsidėti mobilųjį telefoną, namų raktus ir ką nors saldaus.

Universalumas ir žaismė

Jeigu jūsų vaikas jaučiasi nejaukiai su vientisu kombinezonu, galime rekomenduoti dviejų dalių komplektus. Įprastai juos sudaro kelnių ir striukės dalys. Jūsų vaiko patogumui taip pat siūlome atkreipti dėmesį į kelnes su nusegamomis petnešomis. Tokį rūbų variantą lengva apsivilkti, o sušlapus vienam iš drabužių – jį pakeisti kitu.

Jūsų vaikas turi savo nuomonę ir nori apsirengti pats? Jauniesiems stileivoms galime pasiūlyti kombinezonų su įvairiais raštais – dinozaurais, kaspinėliais ar miško žvėrimis. Šie žavūs herojai pradžiugins mažuosius. Nežinote, ką pasiūlyti paaugliui? Vyresnieji galės pasidairyti vienspalvių modelių – tamsiai mėlynos, rožinės ar pilkos. Mėgaukitės žiema, kurios apranga už jus pasirūpins Zalando.